Aktualijos

Septintokai Vilniuje

     Gegužės 10 d. įvyko ilgai laukta ir planuota pažintinė-ugdomoji 7 klasės ekskursija.

     Vykome į Vilnių. Ten apsilankėme Iliuzijų kambariuose, įsikūrusiuose pačiame Vilniaus centre. Pirmiausia visiems teko pereiti painius veidrodžių labirintus. Tuomet laukė apsilankymas galvą ir kojas susukančiame Velnio tunelyje bei tikrovės suvokimą išbalansuojančiame Anti-gravitacijos kambaryje, šokis Disko kambaryje bei svečiavimasis apverstame bute. Po minėtų pramogų dalyvavome edukacinėje programoje, kurios metu atlikome įvairias užduotis ir gaminome namų darbo kaleidoskopus.

     Po pramogų, išbalansavusių beveik visus žmogaus pojūčius, iškeliavome į Planetariumą. Ten klausėmės paskaitos apie Saulę ir Žvaigždes, stebėdami vaizdą kupolo formos ekrane.

     Vėliau laukė sportiškos pramogos Sky parke, kuriame dalis mūsų rado savyje dar neatskleistų sugebėjimų: kūlverstis ore, šuoliukas virš krepšinio lanko ar skrydis 3-4 metrus į viršų be jokių pastangų.

     Išvyka buvo šauni ir įsimintina!

Audronė Krikščionaitienė, 7 klasės auklėtoja
Ankstesni įrašai


     Gegužės 9 dieną ketvirtos klasės mokiniai vyko į ugdomąją-pažintinę kelionę į Lietuvos sostinę Vilnių. Kai kurie Vilniuje lankėsi pirmą kartą, todėl buvo nuspręsta apsilankyti sostinės „širdyje“ – Katedros aikštėje – ir netoliese esančiuose objektuose. Pirmiausia vaikai įžengė pasižvalgyti į svarbiausią visos šalies katalikų šventovę – Arkikatedrą baziliką.

     Gegužės 7 dieną biologijos pamoką „Gamtos apsauga“ II gimnazijos klasėje vedė Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko gamtos skyriaus vedėjas Tautgirdas Masiulis.

Lietuvos sveikuolių sąjungos Prezidentas Simonas Dailidė gegužės 14 dieną, turo po Lietuvos mokyklas metu, lankėsi ir mūsų gimnazijoje.

     Šeštos klasės mokiniai gimnazijos bibliotekoje prisiminė spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, kuri minima kasmet gegužės 7 dieną.

     Gegužės 4 dieną I-III klasių mokiniai nekantriai laukė susitikimo su Aleksandro Stulginskio universiteto atstovais. Į gimnaziją atvyko studentė Arvaidė Venckutė, bei šio universiteto mikrobiologijos dėstytojas Aurimas Krasauskas.