Aktualijos

Mažų rankelių menas

     Dar visai neseniai mūsų gimnazijos pradinukų klases bei koridorių puošė darbelių iš rudens gėrybių paroda. Parodos tikslas – skatinti vaikų kūrybiškumą, originalias meninės saviraiškos formas, bendraujant su šeimos nariais, mokytojomis. Vaikai savarankiškai, kai kurie padedami tėvelių, patariami ir paskatinti mokytojų, sukūrė nuostabius darbelius  iš vaisių, daržovių, medžių lapų bei kitų rudens gėrybių. Kiekvienas jų buvo savitas, stebino savo išradingumu, kūrybiškumu, meniškumu. Juk ne kasdien daržovės pavirsta pingvinais, meškiukais, šimtakojais, ežiukais, pasakos, filmuko ar kitais veikėjais. Spalvoto ir turtingo rudens darbeliai daugiau nei savaitę džiugino gimnazijos bendruomenę.

     Dėkojame vaikams ir jų tėveliams už kūrybiškus darbelius ir aktyvų dalyvavimą parodėlėje.

Diana Kindurienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė

 
Ankstesni įrašai


     ,,Atvykstančius svečius į Lietuvą pirmieji pasitinka savo darbo profesionalai – pasieniečiai. Kaip svečius sutiksime, tokį įspūdį apie savo valstybę ir sudarysime“, – taip kalbėjo spalio 12 dieną svečiai iš VSAT prie VRM Ignalinos pasienio rinktinės vyresnioji specialistė Jolanta Vaickuvienė ir Tverečiaus pasienio užkardos specialistas Andrejus Matvejevas. Svarbiausias pasieniečių veiklos tikslas – palaikyti nustatytą valstybės sienos teisinį režimą bei atitikti šalies narystės Europos Sąjungoje reikalaujamą sienų kontrolės lygį.

     Penktadienio rytą mokykloje nuskambėjęs skambutis penktokus pakvietė ne į pirmą pamoką, o į pirmą šiais mokslo metais ekskursiją – kantriai lauktą ir atsakingai planuotą pažintinę-pramoginę išvyką į Vilnių. O suplanuota buvo nemažai, programa intensyvi – vairuotojas vos spėjo vežti mus iš vieno objekto į kitą.

     I-III klasių mokiniai dalyvavo parodoje „Išsilavinimas ir karjera 2018“. Tai vidurinio ir aukštojo mokslo užsienyje bei karjeros pasirinkimo paroda Lietuvos jaunuoliams.  Į šią parodą buvo pakviesti mokiniai ir studentai, jų tėvai ir mokytojai.

     Daug gražių sveikinimų iš mokinių ir kitų bendruomenės narių sulaukia mokytojai savo profesinės šventės – Tarptautinės mokytojų dienos – proga. Savivaldybė irgi organizuoja mokytojams konferencijas, sveikinimus ir koncertus.

     Šiame bėgime mokiniai ne tik suburiami bendrai sportinei veiklai, bet ir skatinami ugdyti solidarumo vertybes ir socialinę atsakomybę. Taigi, šioje paramos akcijoje spalio 3 d. dalyvavo ir mūsų  gimnazijos bendruomenė, kuri rinkosi Vidiškių gimnazijos kiemelyje.