Aktualijos

Dalyvavome projekte „Teatre auGINAME ŽMOGŲ“

     Septyni mūsų II ir III kl. gimnazijos mokiniai turėjo galimybę dalyvauti projekto „TEATRE auGINAME ŽMOGŲ“ veiklose, kurios vyko  Ignalinos kultūros ir sporto centre.

     Tai  buvo trys popietės: spalio 18 d. kūrybinės dirbtuvės su Vidu Bareikiu, režisieriumi, aktoriumi ir dainininku, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytoju su režisieriumi ir jo jaunaisiais aktoriais. O vakare turėjo galimybę pamatyti spektaklį „Sudie, idiotai“( pjesės autorius J. Tertelis, režisierius Vidas Bareikis); lapkričio 11 d. susitikimas su Vilniaus miesto teatro „Atviras ratas“ aktoriais, vakare jų spektaklis „Brangioji mokytoja“ bei lapkričio 24 d. popietė su  ignaliniečiu Eimantu Pakalka, dirbančiu O.Koršunovo teatre,  vakare parodžiusį monospektaklį  N.Gogolio „Pamišėlis“ (režisierius O.Koršunovas).

     Projekto metu buvo sudarytos sąlygos pamatyti spektaklius ir tuo metu vykusių „Bildučių“ programą ne tik dalyviams, bet ir bendruomenės nariams. Pasibaigus projektui, dalyviai gavo dalyvio liudijimus ir, kaip jie patys sakė, geriausios patirties ir puikiausių pamokų.

Zita Čičelienė, lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     Lapkričio 28 d. gimnazijoje svečiavosi Ignalinos r. valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistės, kurios skaitė paskaitėles 1-2 klasių mokiniams  apie sveiką mitybą, sveikatai palankius produktus, kaip pasirinkti sveikus užkandžius, kuriuose mažiau cukraus, druskos ir riebalų.

     Edukacinis kino projektas „Kino klubai“ Lietuvoje prasidėjo 2017 metais kaip tarptautinio projekto „Europos kino klubų ir mokyklų licencijavimas“ dalis. Jį Lietuvos kino centras įgyvendino kartu su Jungtinės Karalystės kino edukacijos organizacija „Film Literacy Europe“ bei Latvijos ir Gruzijos nacionalinėmis kino institucijomis. Prie projekto finansavimo prisidėjo Europos Komisijos MEDIA programa.

     Lapkričio 19-25 d. vyko Vaiko teisių apsaugos savaitė. Savaitės tikslas – priminti mokiniams teises ir pareigas, atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų globos, gynimo ir saugojimo nuo neigiamos įtakos svarbą, domėtis mokslo ir meno pasiekimais. Mūsų gimnazijoje ši savaitė skelbiama 20 – tą kartą.

     Lapkričio 21-ąją gimnazijos kiemelyje įvyko iškilus gimnazijai momentas – buvo iškelta gamtosauginių mokyklų Žalioji vėliava.

     Lapkričio 16 d. gimnazijoje vyko popietė, skirta Tarptautinei  tolerancijos dienai paminėti. Ši diena UNESCO sprendimu minima nuo 1995 m. lapkričio 16 d.