Aktualijos

Išbandėme „švediško stalo“ principą

     Lapkričio 28 d. gimnazijoje svečiavosi Ignalinos r. valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistės, kurios skaitė paskaitėles 1-2 klasių mokiniams  apie sveiką mitybą, sveikatai palankius produktus, kaip pasirinkti sveikus užkandžius, kuriuose mažiau cukraus, druskos ir riebalų.

     1, 2  ir 5 klasių mokiniai pietų pertraukos metu buvo maloniai nustebinti, nes maistas buvo patiektas „švediško stalo“ principu. Visi galėjo įsidėti norimą kiekį maisto, o sriubą pasirinkti kaip papildomą patiekalą. Mokiniai buvo mokomi valgymo metu naudoti stalo įrankius ir mažiau švaistyti maisto.

Inga Žilo, visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje
Ankstesni įrašai


     Edukacinis kino projektas „Kino klubai“ Lietuvoje prasidėjo 2017 metais kaip tarptautinio projekto „Europos kino klubų ir mokyklų licencijavimas“ dalis. Jį Lietuvos kino centras įgyvendino kartu su Jungtinės Karalystės kino edukacijos organizacija „Film Literacy Europe“ bei Latvijos ir Gruzijos nacionalinėmis kino institucijomis. Prie projekto finansavimo prisidėjo Europos Komisijos MEDIA programa.

     Lapkričio 19-25 d. vyko Vaiko teisių apsaugos savaitė. Savaitės tikslas – priminti mokiniams teises ir pareigas, atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų globos, gynimo ir saugojimo nuo neigiamos įtakos svarbą, domėtis mokslo ir meno pasiekimais. Mūsų gimnazijoje ši savaitė skelbiama 20 – tą kartą.

     Lapkričio 21-ąją gimnazijos kiemelyje įvyko iškilus gimnazijai momentas – buvo iškelta gamtosauginių mokyklų Žalioji vėliava.

     Lapkričio 16 d. gimnazijoje vyko popietė, skirta Tarptautinei  tolerancijos dienai paminėti. Ši diena UNESCO sprendimu minima nuo 1995 m. lapkričio 16 d.

     Lapkričio 16 dieną gimnazijoje lankėsi charizmatiška, jauna lektorė Diana Verikaitė iš UAB ,,Kalba.Lt“. Ji savo pamoką orientavo į jauno žmogaus identiteto suvokimą ir savęs pažinimą, padedant ant permainų slenksčio stovintiems mokiniams geriau pažinti save ir pasaulį.