Aktualijos

Ugdymo karjerai pamoka Ignalinos rajono policijos komisariate

     Spalio 25 dieną II klasės mokiniai vyko į pažintinį vizitą. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėja Jurgita Zenkuvienė supažindino mokinius su policijos komisariato struktūra, policijos veikla bei funkcijomis. Pareigūnė papasakojo mokiniams apie jų teises, pareigas, galimas sankcijas ir baudas, padarius pažeidimą, aptarė patyčių, smurto atvejus, atsakė į mokinių klausimus. Pareigūnė vaizdžiai papasakojo, kuo ypatingas yra darbas policijoje, dalinosi savo profesinės veiklos patirtimi. Mokiniams parodė filmuotą medžiagą, kurioje buvo demonstruojama, kaip policijos darbuotojai, naudodami šiuolaikines priemones, sulaiko nusikaltėlius. II klasėje yra mokinių, kurie svajoja pasirinkti policininko profesiją, todėl ji kalbėjo mokiniams, kad, norint tapti policininku, reikia ne tik gerai mokytis, bet reikia būti sveikam ir sportiškam.

Vitalija Medzevičienė, ugdymo karjerai mokytoja
Ankstesni įrašai


     Dar visai neseniai mūsų gimnazijos pradinukų klases bei koridorių puošė darbelių iš rudens gėrybių paroda. Parodos tikslas – skatinti vaikų kūrybiškumą, originalias meninės saviraiškos formas, bendraujant su šeimos nariais, mokytojomis.

     ,,Atvykstančius svečius į Lietuvą pirmieji pasitinka savo darbo profesionalai – pasieniečiai. Kaip svečius sutiksime, tokį įspūdį apie savo valstybę ir sudarysime“, – taip kalbėjo spalio 12 dieną svečiai iš VSAT prie VRM Ignalinos pasienio rinktinės vyresnioji specialistė Jolanta Vaickuvienė ir Tverečiaus pasienio užkardos specialistas Andrejus Matvejevas. Svarbiausias pasieniečių veiklos tikslas – palaikyti nustatytą valstybės sienos teisinį režimą bei atitikti šalies narystės Europos Sąjungoje reikalaujamą sienų kontrolės lygį.

     Penktadienio rytą mokykloje nuskambėjęs skambutis penktokus pakvietė ne į pirmą pamoką, o į pirmą šiais mokslo metais ekskursiją – kantriai lauktą ir atsakingai planuotą pažintinę-pramoginę išvyką į Vilnių. O suplanuota buvo nemažai, programa intensyvi – vairuotojas vos spėjo vežti mus iš vieno objekto į kitą.

     I-III klasių mokiniai dalyvavo parodoje „Išsilavinimas ir karjera 2018“. Tai vidurinio ir aukštojo mokslo užsienyje bei karjeros pasirinkimo paroda Lietuvos jaunuoliams.  Į šią parodą buvo pakviesti mokiniai ir studentai, jų tėvai ir mokytojai.

     Daug gražių sveikinimų iš mokinių ir kitų bendruomenės narių sulaukia mokytojai savo profesinės šventės – Tarptautinės mokytojų dienos – proga. Savivaldybė irgi organizuoja mokytojams konferencijas, sveikinimus ir koncertus.