Aktualijos

Advento vartus pravėrus...

     Gruodžio 12 dieną pradinių klasių mokiniai kartu su tėveliais vyko  į pažintinę ekskursiją -  Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centro edukacinį renginį „Advento vartus pravėrus...“ Nuvykus pirmiausia teko gilinti ir plėsti žinias žiūrint ištraukas iš filmo „Lietuvių kalendorinės šventės“, po to – kibti į darbą. Rezultatas – puikus. Po kelių valandų kruopštaus triūso, visų veidus papuošė šypsenos, o krepšiai prisipildė pačių pagamintais, dailiai išpuoštais, kvepiančiais Kalėdų meduoliais, nulietomis įvairiausių formų natūralaus vaško žvakutėmis ir iš šieno pasigamintomis kalėdinėmis dekoracijomis – mėnuliais, žvaigždutėmis... Tądien tėveliai su savo vaikais praleido nuostabų laiką, bendravo, kūrė, dalinosi įspūdžiais ir tuo pačiu pajuto Kalėdinę dvasią.

     Kaip viena mamytė sakė: „Ačiū už smagią kelionę, puikų edukacinį renginį ir pabuvimą kartu su savo vaikais. Beskubėdami, kartais net nesuvokiame, koks yra svarbus bendravimas ir buvimas šalia savo vaikų“. Už šią kelionę dėkojame gimnazijos direktorei Jūratei Sveikauskienei.

     Gražių ir prasmingų švenčių!

Jurgita Rėkašienė, socialinė pedagogė metodininkė
Ankstesni įrašai


     Gruodžio 10 dieną Vidiškių gimnazijos mokinės Monika Žemaitytė ir Adelė Misiūnaitė su dailės mokytoja Audrone Krikščionaitiene dalyvavo  Lietuvos šimtmečiui ir bendruomenei skirto projekto „Dvarų istorija žadina vaizduotę“ baigiamajame renginyje, kuris vyko Paliesiaus dvare.

     Gruodžio 9-oji nuo 2004 m. visame pasaulyje minima kaip „Tarptautinė antikorupcijos diena“. Kovojant su korupcija svarbu atkreipti į jos apraiškas mokinių dėmesį. Kadangi viena iš žinomiausių visiems korupcijos formų yra kyšininkavimas, gruodžio 10-ąją gimnazijoje vykdėme akciją „Vokas ne kyšiui, o nuoširdžiam padėkos žodžiui“.

     Steponėnas Jokūbas, Steponėnas Martynas, Rimko Matas, Malinauskas Aivaras, Kardelis Pijus, Česūnas Rokas Ervinas, Andrejev Vitalij, Kurgonas Ramūnas ir Grigonis Nojus gruodžio 5 dieną dalyvavo rajono BUM berniukų futbolo 5x5 varžybose, kurios vyko Ignalinos sporto ir pramogų centro sporto salėje.

    Gruodžio 3, 4 dienomis pradinių klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje veikloje „Aristotelio elementai“. Mokiniai susipažino su chemijos mokslo burtais, filosofu Aristoteliu, jo pasaulio samprata.

     Geri ir gražūs darbai daromi tyliai, be didelės reklamos, todėl ypatinga šviesa nušviečia pilką kasdienybę, sušildo ir įkvepia.