Angelas sargas

Artėjant didžiosioms metų šventėms – Kalėdoms, Vidiškių gimnazijos pradinukai dalyvavo projekto Kultūros pasas edukacinėje pamokoje „Mano angelas sargas“. Mokiniai supažino su tradicinio liaudies meno kūriniais – angelais, menininkų sukurtais panaudojant natūralias medžiagas. Kiekvienas pradinukas susikūrė savo angelą sargą iš linų pluošto ir lininio audinio. Angelui jie patikėjo slapčiausius savo norus. Tikėkime, kad stebuklingą Kalėdų naktį norai išsipildys.

Ilona Pakalkienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė

Viskas prasidėjo nuo netikėtos buvusios mūsų mokinės Rūtos Bielinytės žinutės, kurioje ji siūlė surengti mokymus labai aktualia merginoms tema, kaip prižiūrėti odą ir kaip naudotis dekoratyvinės kosmetikos priemonėmis, kad ne pakenktume prigimtiniam grožiui, o jį paryškintume.

Gruodžio 12 dieną pradinių klasių mokiniai kartu su tėveliais vyko  į pažintinę ekskursiją -  Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centro edukacinį renginį „Advento vartus pravėrus...“ Nuvykus pirmiausia teko gilinti ir plėsti žinias žiūrint ištraukas iš filmo „Lietuvių kalendorinės šventės“, po to – kibti į darbą. Rezultatas – puikus.

Gruodžio 10 dieną Vidiškių gimnazijos mokinės Monika Žemaitytė ir Adelė Misiūnaitė su dailės mokytoja Audrone Krikščionaitiene dalyvavo  Lietuvos šimtmečiui ir bendruomenei skirto projekto „Dvarų istorija žadina vaizduotę“ baigiamajame renginyje, kuris vyko Paliesiaus dvare.

Gruodžio 9-oji nuo 2004 m. visame pasaulyje minima kaip „Tarptautinė antikorupcijos diena“. Kovojant su korupcija svarbu atkreipti į jos apraiškas mokinių dėmesį. Kadangi viena iš žinomiausių visiems korupcijos formų yra kyšininkavimas, gruodžio 10-ąją gimnazijoje vykdėme akciją „Vokas ne kyšiui, o nuoširdžiam padėkos žodžiui“.

Steponėnas Jokūbas, Steponėnas Martynas, Rimko Matas, Malinauskas Aivaras, Kardelis Pijus, Česūnas Rokas Ervinas, Andrejev Vitalij, Kurgonas Ramūnas ir Grigonis Nojus gruodžio 5 dieną dalyvavo rajono BUM berniukų futbolo 5x5 varžybose, kurios vyko Ignalinos sporto ir pramogų centro sporto salėje.