Aktualijos

Dalyvavome projekte „Dvarų istorija žadina vaizduotę“

     Gruodžio 10 dieną Vidiškių gimnazijos mokinės Monika Žemaitytė ir Adelė Misiūnaitė su dailės mokytoja Audrone Krikščionaitiene dalyvavo  Lietuvos šimtmečiui ir bendruomenei skirto projekto „Dvarų istorija žadina vaizduotę“ baigiamajame renginyje, kuris vyko Paliesiaus dvare. Rugsėjo mėnesį prisijungti prie projekto pakvietė Ignalinos bibliotekos darbuotoja Laima Andrijauskienė, o Adelę dar vasarą tapyti mūsų krašto dvarus paskatino mama Rima Misiūnienė. Paliesiaus dvare ne tik vyko baigiamasis renginys, kurio metu apdovanoti visi dalyviai, o ir parengta dailės darbų bei fotografijų paroda, kurioje eksponuoti mokytojos A.Krikščionaitienės, II klasės mokinių M. Žemaitytės ir  Elijos Guiskytės bei abiturientės A. Misiūnaitės tapybos darbai. Vėliau kūriniai bus eksponuojami Ignalinos rajono bibliotekose.

     Renginio dalyviams dovanota literatūrinė-muzikinė programa „Iš svaiginančios Italijos...“. Koncertavo pianistė Asta Kuosytė, solistė Aušra Linkutė. Dž. Bokačio kūrybą skaitė aktorius Ramūnas Abukevičius. A.Krikščionaitienė, M.Žemaitytė ir A.Misiūnaitė apdovanotos albumais, kuriuose sudėti visi tapybos kūriniai.

Audronė Krikščionaitienė, dailės mokytoja metodininkė
Ankstesni įrašai


     Gruodžio 9-oji nuo 2004 m. visame pasaulyje minima kaip „Tarptautinė antikorupcijos diena“. Kovojant su korupcija svarbu atkreipti į jos apraiškas mokinių dėmesį. Kadangi viena iš žinomiausių visiems korupcijos formų yra kyšininkavimas, gruodžio 10-ąją gimnazijoje vykdėme akciją „Vokas ne kyšiui, o nuoširdžiam padėkos žodžiui“.

     Steponėnas Jokūbas, Steponėnas Martynas, Rimko Matas, Malinauskas Aivaras, Kardelis Pijus, Česūnas Rokas Ervinas, Andrejev Vitalij, Kurgonas Ramūnas ir Grigonis Nojus gruodžio 5 dieną dalyvavo rajono BUM berniukų futbolo 5x5 varžybose, kurios vyko Ignalinos sporto ir pramogų centro sporto salėje.

    Gruodžio 3, 4 dienomis pradinių klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje veikloje „Aristotelio elementai“. Mokiniai susipažino su chemijos mokslo burtais, filosofu Aristoteliu, jo pasaulio samprata.

     Geri ir gražūs darbai daromi tyliai, be didelės reklamos, todėl ypatinga šviesa nušviečia pilką kasdienybę, sušildo ir įkvepia.

     Šių metų lapkričio 30 dieną Ignalinos r. Dūkšto mokyklos IIID ir IVD klasės mokiniai buvo išvykę į Molėtus, dalyvavo edukacinėje programoje Molėtų r. Bebrusų kaime esančiame amatų centre “Meniškas kaimas“. Užsiėmimų metu mokiniai buvo supažindinti su įvairiais amatais, kuriuos išbandė praktiškai: liejo žvakes, lipdė puodynes iš molio.