Gimnazijos direktorės sveikinimas artėjančių švenčių proga

1 maršrutas

Mielagėnai 16.00 – Paliesius 16.04 – Mėšonys 16.07 – Bernotai 16.10 – Vidiškės

Peržengus gruodžio slenkstį, gamtoje prasideda pats tamsiausias metas. Adventas – geras metas pamąstymui apie tai, kas iš tikrųjų mums svarbu, ko mums ir mūsų draugams reikia ir ką galime jiems duoti.

Ketvirtadienį buvome išvažiavę į nuostabią ekskursiją. Pirmiausiai aplankėme  Nacionalinį muziejų. Pamatėme daugybę senų eksponatų ir Žalgirio mūšio maketą. Matėme įvairių laikotarpių lietuvių buities rakandus.

Šaltą gruodžio 17-osios rytą mes, gimnazistai, išvykome į Vilnių, kur aplankėme Seimą ir senamiestį. Šią kelionę mes „užsidirbome“ parodę savo žinias viktorinoje „AIDS – geriau žinoti!“, vykusioje gruodžio 3 dieną. Visiems joje dalyvavusiems I-IV gimnazinių klasių mokiniams buvo padovanota ekskursija į sostinę.

Artėjant didžiosioms metų šventėms – Kalėdoms, Vidiškių gimnazijos pradinukai dalyvavo projekto Kultūros pasas edukacinėje pamokoje „Mano angelas sargas“. Mokiniai supažino su tradicinio liaudies meno kūriniais – angelais, menininkų sukurtais panaudojant natūralias medžiagas.