Aktualijos

Kibiras medaus. Į sveikatą!

     Geri ir gražūs darbai daromi tyliai, be didelės reklamos, todėl ypatinga šviesa nušviečia pilką kasdienybę, sušildo ir įkvepia.

     Gruodžio 5 dieną visi, užsukę į gimnazijos valgyklą, stebėjosi ant stalų pamatę stiklainėlius, ir ne tuščius, o pilnut pilnutėlius. Ko? Ogi nepatikėsit – tikrų tikriausio, vasara kvepiančio medučio, kurio visą kibirą padovanojo Aivaro ir Nerijaus tėveliai Alesia ir Nerijus Malinauskai. Dovanota iš širdies ir su mintimi, kad medumi pasaldinta arbata stiprintų imunitetą, kad mažiau būtų sergama, kad arbatos gėrimo ritualas sukviestų prie stalo šiltam bendravimui. Kad medus – natūralus, sveikas ir skanus produktas tikriausiai neprieštarautų net sveikos mitybos propaguotojai, todėl visi kviečiami ragauti medučio tiek su arbata, tiek be jos...

     Visa gimnazijos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja puikiai Malinauskų šeimai už saldžią dovaną ir linki sėkmės bitininkaujant, ramaus švenčių laukimo, šviesių ir viltingų ateinančių metų.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė
Ankstesni įrašai


     Šių metų lapkričio 30 dieną Ignalinos r. Dūkšto mokyklos IIID ir IVD klasės mokiniai buvo išvykę į Molėtus, dalyvavo edukacinėje programoje Molėtų r. Bebrusų kaime esančiame amatų centre “Meniškas kaimas“. Užsiėmimų metu mokiniai buvo supažindinti su įvairiais amatais, kuriuos išbandė praktiškai: liejo žvakes, lipdė puodynes iš molio.

     „Profesijos pasirinkimas nėra paprastas apsisprendimas. Tai ilgai trunkantis ir daug žmogaus amžiaus tarpsnių ir jo gyvenimo sričių apimantis procesas. Pradedant nuo fantazijų ir žaidimų ikimokykliniame amžiuje, pokalbių su tėvais, mokykloje su draugais ir mokytojais ir baigiant darbo vietos pasirinkimu įgijus profesiją ar specialybę mokymo įstaigoje.

     Baigėsi projekto ,,Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje 2018“ pirmasis etapas. Jame dalyvavo Vidiškių gimnazijos antros ir ketvirtos klasės mokiniai.

     Septyni mūsų II ir III kl. gimnazijos mokiniai turėjo galimybę dalyvauti projekto „TEATRE auGINAME ŽMOGŲ“ veiklose, kurios vyko  Ignalinos kultūros ir sporto centre.

     Lapkričio 28 d. gimnazijoje svečiavosi Ignalinos r. valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistės, kurios skaitė paskaitėles 1-2 klasių mokiniams  apie sveiką mitybą, sveikatai palankius produktus, kaip pasirinkti sveikus užkandžius, kuriuose mažiau cukraus, druskos ir riebalų.