Aktualijos

Mokinių pavėžėjimas karnavalo metu (gruodžio 28 d.)

1 maršrutas

Mielagėnai 16.00 – Paliesius 16.04 – Mėšonys 16.07 – Bernotai 16.10 – Vidiškės

2 maršrutas

Ažušilė 16.00 – Vidiškės

3 maršrutas

Jakėnai 16.00 – Serapiniškė 16.15 – Tartokas 16.30 – Kazitiškis 16.40 – Vidiškės

4 maršrutas

Gerveliškė 16.40 – Kaneišiai 16.47 – Rimšėnai 16.50 – Vidiškės

 

Po karnavalo 1-5 klasių mokiniai iš gimnazijos išvežami 21 val. šiais maršrutais:

Vidiškės – Kazitiškis

Vidiškės – Bernotai – Paliesius – Mielagėnai.

 

6-IV klasių mokiniai iš gimnazijos išvežami 23 val. šiais maršrutais:

Vidiškės – Ažušilė

Vidiškės – Kaneišiai

Vidiškės – Kazitiškis – Serapiniškė – Jakėnai

Vidiškės – Bernotai  – Mėšonys – Mielagėnai
Ankstesni įrašai


     Peržengus gruodžio slenkstį, gamtoje prasideda pats tamsiausias metas. Adventas – geras metas pamąstymui apie tai, kas iš tikrųjų mums svarbu, ko mums ir mūsų draugams reikia ir ką galime jiems duoti.

     Ketvirtadienį buvome išvažiavę į nuostabią ekskursiją. Pirmiausiai aplankėme  Nacionalinį muziejų. Pamatėme daugybę senų eksponatų ir Žalgirio mūšio maketą. Matėme įvairių laikotarpių lietuvių buities rakandus.

     Šaltą gruodžio 17-osios rytą mes, gimnazistai, išvykome į Vilnių, kur aplankėme Seimą ir senamiestį. Šią kelionę mes „užsidirbome“ parodę savo žinias viktorinoje „AIDS – geriau žinoti!“, vykusioje gruodžio 3 dieną. Visiems joje dalyvavusiems I-IV gimnazinių klasių mokiniams buvo padovanota ekskursija į sostinę.

    Artėjant didžiosioms metų šventėms – Kalėdoms, Vidiškių gimnazijos pradinukai dalyvavo projekto Kultūros pasas edukacinėje pamokoje „Mano angelas sargas“. Mokiniai supažino su tradicinio liaudies meno kūriniais – angelais, menininkų sukurtais panaudojant natūralias medžiagas.

     Viskas prasidėjo nuo netikėtos buvusios mūsų mokinės Rūtos Bielinytės žinutės, kurioje ji siūlė surengti mokymus labai aktualia merginoms tema, kaip prižiūrėti odą ir kaip naudotis dekoratyvinės kosmetikos priemonėmis, kad ne pakenktume prigimtiniam grožiui, o jį paryškintume.