Aktualijos

Netikėta prieššventinė dovana

     Viskas prasidėjo nuo netikėtos buvusios mūsų mokinės Rūtos Bielinytės žinutės, kurioje ji siūlė surengti mokymus labai aktualia merginoms tema, kaip prižiūrėti odą ir kaip naudotis dekoratyvinės kosmetikos priemonėmis, kad ne pakenktume prigimtiniam grožiui, o jį paryškintume. Padėti Rūtai pasisiūlė taip pat mūsų gimnazijos mokinė Živilė Urbonaitė, vizažo mokyklos Vilniuje ir Kaune ICON academy dėstytoja vizažistė. Ir visa tai dovanai! Kaip sakė Rūta, mokymų biudžetas – tik idėja, geri norai ir pamąstymai peraugti į didesnį projektą.

     Susitikome gruodžio 15 dienos popietę. Mokymų dalyvės (nuo 5 iki 55 metų) atidžiai klausėsi lektorės pasakojimo apie kasdieninę odos priežiūrą, apie veido odos priežiūros priemonių paskirtį, privalumus ir trūkumus. Živilė patarė, kaip nepasiklysti dekoratyvinės kosmetikos priemonių gausybėje ir kuo vadovautis jas renkantis. Labai naudingi buvo patarimai, padedantys paslėpti grožio trūkumus ir pabrėžti privalumus naudojantis šviesos ir tamsos, linijos, formos, spalvos galimybėmis.

     Laikas prabėgo nepastebimai. Be to, kad išmokome moteriškų grožio paslapčių, smagu buvo susitikti su buvusiomis gimnazijos nenuoramomis – visur spėjančiomis, viską gebančiomis ir vis ieškančiomis – ir matyti, kad jos dega tuo, ką daro, siekia savo profesinės srities aukštumų ir noriai dalijasi žiniomis su kitais. Nuoširdžiai Jums ačiū, mielos Rūta ir Živile. Turime vilties vėl susitikti.

Diana Simaškienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Ankstesni įrašai


     Gruodžio 12 dieną pradinių klasių mokiniai kartu su tėveliais vyko  į pažintinę ekskursiją -  Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centro edukacinį renginį „Advento vartus pravėrus...“ Nuvykus pirmiausia teko gilinti ir plėsti žinias žiūrint ištraukas iš filmo „Lietuvių kalendorinės šventės“, po to – kibti į darbą. Rezultatas – puikus.

     Gruodžio 10 dieną Vidiškių gimnazijos mokinės Monika Žemaitytė ir Adelė Misiūnaitė su dailės mokytoja Audrone Krikščionaitiene dalyvavo  Lietuvos šimtmečiui ir bendruomenei skirto projekto „Dvarų istorija žadina vaizduotę“ baigiamajame renginyje, kuris vyko Paliesiaus dvare.

     Gruodžio 9-oji nuo 2004 m. visame pasaulyje minima kaip „Tarptautinė antikorupcijos diena“. Kovojant su korupcija svarbu atkreipti į jos apraiškas mokinių dėmesį. Kadangi viena iš žinomiausių visiems korupcijos formų yra kyšininkavimas, gruodžio 10-ąją gimnazijoje vykdėme akciją „Vokas ne kyšiui, o nuoširdžiam padėkos žodžiui“.

     Steponėnas Jokūbas, Steponėnas Martynas, Rimko Matas, Malinauskas Aivaras, Kardelis Pijus, Česūnas Rokas Ervinas, Andrejev Vitalij, Kurgonas Ramūnas ir Grigonis Nojus gruodžio 5 dieną dalyvavo rajono BUM berniukų futbolo 5x5 varžybose, kurios vyko Ignalinos sporto ir pramogų centro sporto salėje.

    Gruodžio 3, 4 dienomis pradinių klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje veikloje „Aristotelio elementai“. Mokiniai susipažino su chemijos mokslo burtais, filosofu Aristoteliu, jo pasaulio samprata.