Šaunuoliai berniukai

Steponėnas Jokūbas, Steponėnas Martynas, Rimko Matas, Malinauskas Aivaras, Kardelis Pijus, Česūnas Rokas Ervinas, Andrejev Vitalij, Kurgonas Ramūnas ir Grigonis Nojus gruodžio 5 dieną dalyvavo rajono BUM berniukų futbolo 5x5 varžybose, kurios vyko Ignalinos sporto ir pramogų centro sporto salėje. Nusileidę Č. Kudabos progimnazijos I komandai, bet nugalėję Č. Kudabos progimnazijos II komandą bei komandas iš Didžiasalio ir Dūkšto, laimėjo antrąją vietą. Sausio mėnesį berniukai atstovaus rajonui Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninėse varžybose, kurios vyks Rokiškyje. Sveikiname ir linkime sėkmės.

Informaciją parengė Gintaras Gruodis, kūno kultūros mokytojas metodininkas

Gruodžio 3, 4 dienomis pradinių klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje veikloje „Aristotelio elementai“. Mokiniai susipažino su chemijos mokslo burtais, filosofu Aristoteliu, jo pasaulio samprata.

Geri ir gražūs darbai daromi tyliai, be didelės reklamos, todėl ypatinga šviesa nušviečia pilką kasdienybę, sušildo ir įkvepia.

Šių metų lapkričio 30 dieną Ignalinos r. Dūkšto mokyklos IIID ir IVD klasės mokiniai buvo išvykę į Molėtus, dalyvavo edukacinėje programoje Molėtų r. Bebrusų kaime esančiame amatų centre “Meniškas kaimas“. Užsiėmimų metu mokiniai buvo supažindinti su įvairiais amatais, kuriuos išbandė praktiškai: liejo žvakes, lipdė puodynes iš molio.

„Profesijos pasirinkimas nėra paprastas apsisprendimas. Tai ilgai trunkantis ir daug žmogaus amžiaus tarpsnių ir jo gyvenimo sričių apimantis procesas. Pradedant nuo fantazijų ir žaidimų ikimokykliniame amžiuje, pokalbių su tėvais, mokykloje su draugais ir mokytojais ir baigiant darbo vietos pasirinkimu įgijus profesiją ar specialybę mokymo įstaigoje.

Baigėsi projekto ,,Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje 2018“ pirmasis etapas. Jame dalyvavo Vidiškių gimnazijos antros ir ketvirtos klasės mokiniai.