Aktualijos

Šeštos klasės pranešimas

     Ketvirtadienį buvome išvažiavę į nuostabią ekskursiją. Pirmiausiai aplankėme  Nacionalinį muziejų. Pamatėme daugybę senų eksponatų ir Žalgirio mūšio maketą. Matėme įvairių laikotarpių lietuvių buities rakandus.

     Įdomiai praleidę daugiau nei valandą pasukome prie eglės. Ten sutikome Justiną Jankevičių, beperkantį kavos. Nusifotografavome. Viską iššniukštinėję pasukome Didžiąja  gatve iki Rotušės, kur taip pat buvo eglė. Pakeliui apžiūrėjome ne tik išpuoštas vitrinas, namus, bet užsukome ir į cerkvę.

     Trumpam stabtelėję mieste nuvažiavome į Keistuolių teatro spektaklį „Ilgoji pertrauka“, kurio ilgai nepamiršime. Jį VISI turi pamatyti!

     Po teatro – į Akropolį.  Nepajutome, kaip prabėgo dvi valandos.

     Labai išgyrę gražiąją Švenčionių eglę, parvežę Dovydą namo, linksmi, laimingi ir draugiškai papramogavę išsiskirstėme.

     Ačiū visiems: padėjusiems išvažiuoti, organizavusiems kelionę, lydėjusiems ir laukusiems sugrįžtančių!
Ankstesni įrašai


     Šaltą gruodžio 17-osios rytą mes, gimnazistai, išvykome į Vilnių, kur aplankėme Seimą ir senamiestį. Šią kelionę mes „užsidirbome“ parodę savo žinias viktorinoje „AIDS – geriau žinoti!“, vykusioje gruodžio 3 dieną. Visiems joje dalyvavusiems I-IV gimnazinių klasių mokiniams buvo padovanota ekskursija į sostinę.

    Artėjant didžiosioms metų šventėms – Kalėdoms, Vidiškių gimnazijos pradinukai dalyvavo projekto Kultūros pasas edukacinėje pamokoje „Mano angelas sargas“. Mokiniai supažino su tradicinio liaudies meno kūriniais – angelais, menininkų sukurtais panaudojant natūralias medžiagas.

     Viskas prasidėjo nuo netikėtos buvusios mūsų mokinės Rūtos Bielinytės žinutės, kurioje ji siūlė surengti mokymus labai aktualia merginoms tema, kaip prižiūrėti odą ir kaip naudotis dekoratyvinės kosmetikos priemonėmis, kad ne pakenktume prigimtiniam grožiui, o jį paryškintume.

     Gruodžio 12 dieną pradinių klasių mokiniai kartu su tėveliais vyko  į pažintinę ekskursiją -  Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centro edukacinį renginį „Advento vartus pravėrus...“ Nuvykus pirmiausia teko gilinti ir plėsti žinias žiūrint ištraukas iš filmo „Lietuvių kalendorinės šventės“, po to – kibti į darbą. Rezultatas – puikus.

     Gruodžio 10 dieną Vidiškių gimnazijos mokinės Monika Žemaitytė ir Adelė Misiūnaitė su dailės mokytoja Audrone Krikščionaitiene dalyvavo  Lietuvos šimtmečiui ir bendruomenei skirto projekto „Dvarų istorija žadina vaizduotę“ baigiamajame renginyje, kuris vyko Paliesiaus dvare.