Aktualijos

Gimnazijoje vyko pirmosios pagalbos mokymai

     Sausio 4 d. gimnazijoje pagal projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas Ignalinos rajone“,  I ir IV klasių mokiniams vyko 4 valandų trukmės pirmos pagalbos mokymai, kuriuos organizavo Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Neringa Patiejūnaitė. Šių mokymų tikslas – mažinti traumų ir išorines mirties priežastis, mokėti reaguoti į įvairias žmogaus gyvybei pavojingas būkles ir laiku iškviesti specializuotą pagalbą.

     Mokiniai buvo mokomi suteikti pirmąją pagalbą pavojingų būklių atveju, suaugusio žmogaus ir vaiko pradinio gaivinimo algoritmų, pasitelkiant automatinį išorinį defibriliatorių, taip pat mokėsi suteikti skubią pagalbą užspringimo metu. Šių mokymų metu mokiniai įgijo daug svarbios informacijos ir praktinių įgūdžių.
Ankstesni įrašai


     Besibaigiant metams, gruodžio 27 dieną, visiems gimnazijos darbuotojams vyko civilinės saugos mokymai, kuriuos vedė Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Informatikos ir bendrųjų reikalų skyriaus vyr. specialistas Artūras Česliokas.

1 maršrutas

Mielagėnai 16.00 – Paliesius 16.04 – Mėšonys 16.07 – Bernotai 16.10 – Vidiškės

     Peržengus gruodžio slenkstį, gamtoje prasideda pats tamsiausias metas. Adventas – geras metas pamąstymui apie tai, kas iš tikrųjų mums svarbu, ko mums ir mūsų draugams reikia ir ką galime jiems duoti.