Aktualijos

Mokėmės civilinės saugos

     Besibaigiant metams, gruodžio 27 dieną, visiems gimnazijos darbuotojams vyko civilinės saugos mokymai, kuriuos vedė Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Informatikos ir bendrųjų reikalų skyriaus vyr. specialistas Artūras Česliokas. Kalbėta apie civilinės saugos sistemos organizavimo veikimo teisinius ir organizacinius pagrindus, gamtinio pobūdžio pavojus, jų priežastis ir galimus padarinius, saugų elgesį ir veiksmus ekstremalių situacijų metu, gyventojų perspėjimo ir informavimo organizavimą, gyventojų evakavimą. Taip pat buvo parodyti keli nufilmuoti įvykiai ir situacijos, kai žmonės elgiasi tinkamai ir kaip negalima elgtis. Lektorius atsakė į visus darbuotojus dominusius klausimus.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė
Ankstesni įrašai


1 maršrutas

Mielagėnai 16.00 – Paliesius 16.04 – Mėšonys 16.07 – Bernotai 16.10 – Vidiškės

     Peržengus gruodžio slenkstį, gamtoje prasideda pats tamsiausias metas. Adventas – geras metas pamąstymui apie tai, kas iš tikrųjų mums svarbu, ko mums ir mūsų draugams reikia ir ką galime jiems duoti.

     Ketvirtadienį buvome išvažiavę į nuostabią ekskursiją. Pirmiausiai aplankėme  Nacionalinį muziejų. Pamatėme daugybę senų eksponatų ir Žalgirio mūšio maketą. Matėme įvairių laikotarpių lietuvių buities rakandus.