Aktualijos

Apsisprendimo metas

     Vasario 7- osios rytą mes,  Vidiškių gimnazijos abiturientai, kartu su vadove O. Lukoševičiene patraukėme į Litexpo parodų rūmuose vykstančią kasmetinę studijų mugę „Studijos 2019“. Atvykome mugės atidarymo metu, tad turėjome daug laiko susipažinti su kiekviena atvykusia kolegija, profesine mokykla ar universitetu bei pasitarti su jų atstovais. Taip pat naudingai laiką leidome lankydamiesi įvairiose paskaitose, kuriose kalbėjo ir savo patirtimi bei patarimais dalinosi tiek studentai, tiek įvairūs mokymo įstaigų dėstytojai... Vieni gavome  atsakymų į rūpimus klausimus, kiti dar labiau sumišo ir kol kas pasimetė.  Praturtėją ne vien naujų žinių, bet ir dalomąja medžiaga, sustiprinę  motyvaciją, patraukėme dalindamiesi įspūdžiais namo. Kai kuriems šis apsilankymas padėjo galutinai apsispręsti, kur stoti, pamąstyti apie galimus stojimo variantus, koreguoti savo ateities planus.

 K. Ševcovaitė, IV kl. mokinė
Ankstesni įrašai


     Vasario 8 dieną, dviejų švenčių – Valentino ir Vasario 16-osios – išvakarėse, gimnazijoje lankėsi etnologė Gražina Kadžytė ir labai įtaigiai kalbėjo apie istoriją, žmogaus gyvenimą ir vaikų auklėjimą, žmonių santykius, kalendorines šventes, Lietuvos valstybę ir valstybines šventes.

     Direktoriaus 2018 metų veiklos ataskaitaGimnazijos bendruomenės nariai iki sausio 28 dienos turi teisę pateikti pasiūlymus dėl ataskaitos vertinimo Gimnazijos tarybos pirmininkei Jurgitai Rėkašienei el. paštu: jurgita.rekasiene@vidiskiugimnazija.lt

     Įgyvendinant projekto „Saugios aplinkos kūrimas II“ veiklas, sausio 14 dieną pradėta teikti psichologinė pagalba mokiniams, mokytojams, tėvams. Kiti psichologinės pagalbos užsiėmimai sausio mėnesį vyks 21 ir 28 dienomis. Šiuo metu taip pat vykdomas gimnazijos mikroklimato tyrimas.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė

     Sausio 4 d. gimnazijoje pagal projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas Ignalinos rajone“,  I ir IV klasių mokiniams vyko 4 valandų trukmės pirmos pagalbos mokymai, kuriuos organizavo Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Neringa Patiejūnaitė.

     Besibaigiant metams, gruodžio 27 dieną, visiems gimnazijos darbuotojams vyko civilinės saugos mokymai, kuriuos vedė Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Informatikos ir bendrųjų reikalų skyriaus vyr. specialistas Artūras Česliokas.