Aktualijos

2% parama gimnazijai

  Kreipiamės  į Jus ir labai prašome ir šiais, 2019 m., iki  gegužės 2 dienos pervesti  į Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos sąskaitą  2 % paramą, kuri  mums yra labai reikalinga.  Mokinių nuomone, lėšas  panaudotume  ypač svarbiems  gimnazijos bendruomenės poreikiams patenkinti  bei  būtiniausioms  priemonėms įsigyti.     

     Labai dažnai gyventojai neskiria 2 procentų gyventojų pajamų mokesčio paramai, nes nežino kaip ir kada tą galima padaryti. Paraginkite savo pažįstamus, bičiulius, giminaičius tapti paramos skyrėjais. Tikime, kad jie nuspręs savo paramą skirti gimnazijai, kurioje mokosi Jūsų vaikas ir taip prisidės prie mokinių paramos ir motyvavimo siekti daugiau bei geresnių ugdymosi sąlygų sudarymo.
     Jūs labai padėsite savo vaiko mokyklai, jeigu skirsite 2 procentus GPM 2019 metais. Ši finansinė parama – didelė paspirtis gimnazijos bendruomenei.

     Gyventojų pajamų deklaravimas prasideda kovo mėnesį, kai mokesčių inspekcija suformuoja preliminarias Metines pajamų deklaracijas (forma GPM308), kurias peržiūrėję ir jeigu reikia papildę pateiksite VMI.
     Gyventojų, privalančių pateikti metinę pajamų deklaraciją, tačiau tokių deklaracijų iki gegužės 2 d. nepateikusių, prašymai dėl paramos skyrimo nenagrinėjami.
     Nusprendę paremti mūsų mokyklą – turite užpildyti Prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms FR0512 formos 3 versiją ir iki 2019 m. gegužės 2 d. ir pateikti ją Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos rekvizitai

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) 191089725
Paramos gavėjo pavadinimas Ignalinos r. Vidiškių gimnazija
Buveinės adresas Ignalinos g. 1A, Vidiškės, Ignalinos r.

Prašymą FR0512 galima pateikti:

  • Elektroniniu būdu

     Internetinės bankininkystės vartotojai (įėję į internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą) arba sudarę sutartis gyvenamosios vietos apskrities mokesčių inspekcijos skyriuose gali prisijungti prie Elektroninės deklaravimo sistemos ir prašymą FR0512 pateikti internetu.

     Papraščiausias būdas – prašymą pateikti interaktyviai (on-line).

     Kitas būdas – prašymo pateikimas internetu naudojant “ABBYY eFormFiller 2.5″ programą.

  • Tiesiogiai įteikti Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojui arba atsiųsti paštu

     Prašymą užpildytą ranka FR0512 forma PDF formatu galima įteikti tiesiogiai VMI darbuotojui arba įdėti į voką, užklijuoti, pasirašyti ant voko užklijos linijos taip, kad voko nebūtų įmanoma atplėšti nepažeidus parašo vientisumo ir išsiųsti paštu gyvenamosios vietos apskrities mokesčių inspekcijai.

Plačiau apie paramą gimnazijai galite pasiskaityti čia:

http://www.vidiskiugimnazija.lt/informacija/2-parama

Nuoširdžiai dėkoju.
Direktorė Jūratė Sveikauskienė
Ankstesni įrašai


     Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos 7, IG, IIG ir IIIG klasių mokiniai, artėjant Pasaulinei tuberkuliozės dienai – kovo 24-ąjai, prisijungė prie Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro skelbiamos iniciatyvos „ABC apie TB“.

     Tik išaušus kovo 16 dienai, šeštadieniui, didesnė dalis I klasės mokinių nekantriai laukė savaitgalio popietės. O laukė ne todėl, kad kita diena – laisvadienis. Laukė, nes tądien buvo jų pirmoji netradicinė, pilna iššūkių nakvynė mokykloje.

     Vasario 26 d. gimnazijos mokytojai ir tėvai susirinko į seminarą „Pozityvaus mąstymo strategijos“, kurį vedė lektorė Lidija Laurinčiukienė. Ko tikėjomės, to ir sulaukėme – nuo pat pirmų minučių lektorė dalijosi patirtimi ir sėjo į mūsų galvas pozityvumo „sėklas“.

     Vasario paskutinę savaitę penktokai, šeštokai, septintokai, aštuntokai ir dešimtokai dalyvavo mokykliniame dailyraščio konkurse, kurį organizavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Zita Čičelienė, Onutė Lukoševičienė ir Neringa Mudėnienė.

     Tokiu pavadinimu vasario 13 dieną gimnazijoje vyko  psichologės Rasos Šilalytės paskaita mokinių tėvams ir mokytojams. Jos metu pagilintos žinios ir supratimas apie kartų skirtumus, bandyta išsiaiškinti ir suvokti šiuolaikinių vaikų auklėjimo ypatumus.