Aktualijos

Dailyraščio konkursas, skirtas Juozo Tumo – Vaižganto metams paminėti

     Vasario paskutinę savaitę penktokai, šeštokai, septintokai, aštuntokai ir dešimtokai dalyvavo mokykliniame dailyraščio konkurse, kurį organizavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Zita Čičelienė, Onutė Lukoševičienė ir Neringa Mudėnienė. Šio konkurso tikslas – ugdyti mokinių taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Mokiniai aiškia, įskaitoma ir gražia rašysena turėjo parašyti dailyraščio darbą pagal Juozo Tumo – Vaižganto teksto ištrauką. Vertinimo komisija, atsižvelgdama į teksto išdėstymą, rašto aiškumą, darbo estetiką, kalbos taisyklingumą, atrinko labiausiai konkurso reikalavimus atitinkančius darbus ir paskelbė nugalėtojus. Jais tapo šeštos klasės mokinė Gintarė Guigaitė ir aštuntos klasės mokinė Elzė Trubilaitė. Sveikiname konkurso nugalėtojus ir dėkojame moksleiviams už dalyvavimą.

Neringa Mudėnienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
Ankstesni įrašai


     Tokiu pavadinimu vasario 13 dieną gimnazijoje vyko  psichologės Rasos Šilalytės paskaita mokinių tėvams ir mokytojams. Jos metu pagilintos žinios ir supratimas apie kartų skirtumus, bandyta išsiaiškinti ir suvokti šiuolaikinių vaikų auklėjimo ypatumus.

     Vasario 7- osios rytą mes,  Vidiškių gimnazijos abiturientai, kartu su vadove O. Lukoševičiene patraukėme į Litexpo parodų rūmuose vykstančią kasmetinę studijų mugę „Studijos 2019“.

     Vasario 8 dieną, dviejų švenčių – Valentino ir Vasario 16-osios – išvakarėse, gimnazijoje lankėsi etnologė Gražina Kadžytė ir labai įtaigiai kalbėjo apie istoriją, žmogaus gyvenimą ir vaikų auklėjimą, žmonių santykius, kalendorines šventes, Lietuvos valstybę ir valstybines šventes.

     Direktoriaus 2018 metų veiklos ataskaitaGimnazijos bendruomenės nariai iki sausio 28 dienos turi teisę pateikti pasiūlymus dėl ataskaitos vertinimo Gimnazijos tarybos pirmininkei Jurgitai Rėkašienei el. paštu: jurgita.rekasiene@vidiskiugimnazija.lt

     Įgyvendinant projekto „Saugios aplinkos kūrimas II“ veiklas, sausio 14 dieną pradėta teikti psichologinė pagalba mokiniams, mokytojams, tėvams. Kiti psichologinės pagalbos užsiėmimai sausio mėnesį vyks 21 ir 28 dienomis. Šiuo metu taip pat vykdomas gimnazijos mikroklimato tyrimas.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė