Aktualijos

Ignė Zarambaitė kartu su Enriku lankėsi Vidiškių gimnazijoje ir susitiko su savo gerbėjais ir būsimaisiais skaitytojais

     Susitikimas su 3-6 klasių moksleiviais išties buvo džiugus. Rašytoja labai šiltai ir maloniai bendravo, mokiniai ją klausinėjo ir apie kūrybą, ir apie asmeninį gyvenimą, ne vienas ir knygelę buvo perskaitęs, ir apie jauną autorę buvo girdėjęs. O tiems, kas nepateko į susitikimą, ne pro šalį susirasti ir perskaityti bet kurį iš keturių kūrinių, nes pasakojimai labai pagaulūs ir tinka bet kokio amžiaus žmogui.

     2015 m. antrajame Nacionaliniame vaikų literatūros konkurse su pasaka „Emilio laiškas“autorė  laimėjo geriausio metų debiuto nominaciją. 2016 m.išėjo antroji knyga „Skudurinukė“ (abi išleido labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“), 2017 m. trečioji – „Elzė ir senojo dvaro paslaptis“ (leidykla „Nieko rimto“). 2018 m. pabaigoje pasirodė ir ketvirtoji knyga “Stebuklingi senelio batai”,  kurią autorė padovanojo ir mūsų mokyklai.

     I.Zarambaitė yra knygų vaikams ir jaunimui autorė, edukatorė, bibliotekininkė, nuo 2017 m. Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) narė. Aktyvi jos veikla yra pavyzdys jaunajai kartai, visiems, puoselėjantiems meilę gimtajai kalbai, literatūrinei kūrybai, kūrybiniam bendravimui ir susitikimams. Laimėjimai literatūroje, meninėje kūryboje (jaunoji rašytoja gamina lėles, tapo, kuria meniškas interjero detales, kt.) I. Zarambaitei atvėrė duris į įdomų pasaulį, kuris tapo priimtinas ir kitiems – vaikams, jaunimui, šeimoms. Savo kūryba ir gebėjimais ji mielai dalinasi su kitais literatūriniuose ir edukaciniuose susitikimuose, padeda atrasti saviraiškos galimybes. Vilniaus knygų mugėje I. Zarambaitė jau ne kartą turėjo galimybę bendrauti su visos Lietuvos kūrėjais, kuriančiais vaikams ir jaunimui, - rašoma Šilutės krašto leidinyje.

     Tad tokių svečių - rašytojos su lėle - sulaukėme savo gimnazijoje, susidraugavome ( tai rodo nuotraukos) ir, tikiuosi, seksime, kaip jiems einasi.

Zita Čičelienė, lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     Visą kovo mėnesį gimnazijoje vyko įvairios veiklos, skirtos patyčių prevencijai ir kitokio žeminančio elgesio stabdymui. Ši iniciatyva pakeitė devynerius metus vykusią nacionalinę „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ".

     Kreipiamės  į Jus ir labai prašome ir šiais, 2019 m., iki  gegužės 2 dienos pervesti  į Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos sąskaitą  2 % paramą, kuri  mums yra labai reikalinga.  Mokinių nuomone, lėšas  panaudotume  ypač svarbiems  gimnazijos bendruomenės poreikiams patenkinti  bei  būtiniausioms  priemonėms įsigyti.

     Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos 7, IG, IIG ir IIIG klasių mokiniai, artėjant Pasaulinei tuberkuliozės dienai – kovo 24-ąjai, prisijungė prie Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro skelbiamos iniciatyvos „ABC apie TB“.

     Tik išaušus kovo 16 dienai, šeštadieniui, didesnė dalis I klasės mokinių nekantriai laukė savaitgalio popietės. O laukė ne todėl, kad kita diena – laisvadienis. Laukė, nes tądien buvo jų pirmoji netradicinė, pilna iššūkių nakvynė mokykloje.

     Vasario 26 d. gimnazijos mokytojai ir tėvai susirinko į seminarą „Pozityvaus mąstymo strategijos“, kurį vedė lektorė Lidija Laurinčiukienė. Ko tikėjomės, to ir sulaukėme – nuo pat pirmų minučių lektorė dalijosi patirtimi ir sėjo į mūsų galvas pozityvumo „sėklas“.