Aktualijos

Netradicinė I klasės mokinių nakvynė mokykloje

     Tik išaušus kovo 16 dienai, šeštadieniui, didesnė dalis I klasės mokinių nekantriai laukė savaitgalio popietės. O laukė ne todėl, kad kita diena – laisvadienis. Laukė, nes tądien buvo jų pirmoji netradicinė, pilna iššūkių nakvynė mokykloje.

     Mokiniai vakarą leido sporto ir treniruoklių salėse, klausėsi muzikos. Aktyviai praleidę laiką ir išalkę sėdome kaip viena didelė šeima prie vakarienės stalo, valgėme namines savos gamybos picas. Kiek vėliau patogiai įsitaisę sėdmaišiuose ir valgydami užkandžius žiūrėjome filmus, žaidėme stalo žaidimus, taip laiką leidome iki paryčių. Dalis mokinių pavargo nuo įspūdžių ir veiklos, todėl miegojo ramiai įsitaisę miegmaišiuose ant čiužinių, kiti visą naktį praleido bendraudami ir žaisdami stalo žaidimus.

     Prie arbatos puodelio ir sumuštinių kalno aptarėme nakvynės įspūdžius, toliau žiūrėjome filmą, o prieš pietus visi laimingi, pavargę keliavome į namus. Mūsų galvose buvo tik vienas klausimas – ar mes galėsime dar kada nors vėl nakvoti mokykloje?

     Visos I klasės mokinių vardu norime padėkoti mūsų gimnazijos direktorei, kuri sutiko su mūsų mintimi netradicinei klasės nakvynei.

Irmantas Nalivaika, I klasės kuratorius
Ankstesni įrašai


     Vasario 26 d. gimnazijos mokytojai ir tėvai susirinko į seminarą „Pozityvaus mąstymo strategijos“, kurį vedė lektorė Lidija Laurinčiukienė. Ko tikėjomės, to ir sulaukėme – nuo pat pirmų minučių lektorė dalijosi patirtimi ir sėjo į mūsų galvas pozityvumo „sėklas“.

     Vasario paskutinę savaitę penktokai, šeštokai, septintokai, aštuntokai ir dešimtokai dalyvavo mokykliniame dailyraščio konkurse, kurį organizavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Zita Čičelienė, Onutė Lukoševičienė ir Neringa Mudėnienė.

     Tokiu pavadinimu vasario 13 dieną gimnazijoje vyko  psichologės Rasos Šilalytės paskaita mokinių tėvams ir mokytojams. Jos metu pagilintos žinios ir supratimas apie kartų skirtumus, bandyta išsiaiškinti ir suvokti šiuolaikinių vaikų auklėjimo ypatumus.

     Vasario 7- osios rytą mes,  Vidiškių gimnazijos abiturientai, kartu su vadove O. Lukoševičiene patraukėme į Litexpo parodų rūmuose vykstančią kasmetinę studijų mugę „Studijos 2019“.

     Vasario 8 dieną, dviejų švenčių – Valentino ir Vasario 16-osios – išvakarėse, gimnazijoje lankėsi etnologė Gražina Kadžytė ir labai įtaigiai kalbėjo apie istoriją, žmogaus gyvenimą ir vaikų auklėjimą, žmonių santykius, kalendorines šventes, Lietuvos valstybę ir valstybines šventes.