Pasėtos pozityvumo „sėklos“

Vasario 26 d. gimnazijos mokytojai ir tėvai susirinko į seminarą „Pozityvaus mąstymo strategijos“, kurį vedė lektorė Lidija Laurinčiukienė. Ko tikėjomės, to ir sulaukėme – nuo pat pirmų minučių lektorė dalijosi patirtimi ir sėjo į mūsų galvas pozityvumo „sėklas“. Turėjome progą pamąstyti, kuo esame įdomūs sau ir kaip išvengti spąstų – perfekcionizmo, susimažinimo, puikybė ir kt. Ne teorinėmis tiesomis, o įtaiga, artistiškumu, taikliais pavyzdžiais buvo pasakytos tiesos, kurios turi galios daryti gyvenimą laimingą, o mus optimistiškus. Tačiau, ar tuo pasinaudosime, priklausys nuo kiekvieno mūsų nuostatų ir valios.

Vasario paskutinę savaitę penktokai, šeštokai, septintokai, aštuntokai ir dešimtokai dalyvavo mokykliniame dailyraščio konkurse, kurį organizavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Zita Čičelienė, Onutė Lukoševičienė ir Neringa Mudėnienė.

Tokiu pavadinimu vasario 13 dieną gimnazijoje vyko  psichologės Rasos Šilalytės paskaita mokinių tėvams ir mokytojams. Jos metu pagilintos žinios ir supratimas apie kartų skirtumus, bandyta išsiaiškinti ir suvokti šiuolaikinių vaikų auklėjimo ypatumus.

Vasario 7- osios rytą mes,  Vidiškių gimnazijos abiturientai, kartu su vadove O. Lukoševičiene patraukėme į Litexpo parodų rūmuose vykstančią kasmetinę studijų mugę „Studijos 2019“.

Vasario 8 dieną, dviejų švenčių – Valentino ir Vasario 16-osios – išvakarėse, gimnazijoje lankėsi etnologė Gražina Kadžytė ir labai įtaigiai kalbėjo apie istoriją, žmogaus gyvenimą ir vaikų auklėjimą, žmonių santykius, kalendorines šventes, Lietuvos valstybę ir valstybines šventes.

Direktoriaus 2018 metų veiklos ataskaitaGimnazijos bendruomenės nariai iki sausio 28 dienos turi teisę pateikti pasiūlymus dėl ataskaitos vertinimo Gimnazijos tarybos pirmininkei Jurgitai Rėkašienei el. paštu: jurgita.rekasiene@vidiskiugimnazija.lt