Mokinių darbų parodėlė „Velykos“

Mokyklos bibliotekoje vyksta mokinių darbų parodėlė „Velykos“. 5–I klasių mokiniai darė velykinius atvirukus, kūrė tekstus rusų ir vokiečių kalbomis. Jiems vadovavo dailės mokytoja Audronė Krikščionaitienė, rusų kalbos mokytoja Nadiežda Stefanskaja ir vokiečių kalbos mokytoja Rimutė Vaišnorienė. Kviečiame užsukti į biblioteką ir pasigrožėti mokinių sukurtais darbais.

Rimutė Vaišnorienė, vokiečių kalbos mokytoja metodininkė

Trečius metus iš eilės Vilniaus Siemens Arenoje vyko jaunimo festivalis „Vibelift“. Gimnazijos mokiniai jame irgi dalyvavo ir „gaudė“ aukščiausią pozityvumo vaibą/nuotaiką/ atmosferą/pojūtį...

Vadovaujantis Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo organizavimo, vykdymo ir vertinimo Ignalinos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose tvarkos aprašu, patvirtintu Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. kovo 29 d. įsakymu VT-123, balandžio ir gegužės mėnesiais gimnazijoje vyks Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (toliau NMPP). Jis bus vykdomas 2, 4 ir 6 klasėse.

Lietuva Europos Sąjungos nare yra jau 15 metų. Nuo to laiko daug kas pasikeitė mūsų valstybės gyvenime, ir kiekvienas pilietis vienaip ar kitaip jaučia ES poveikį jo asmeniniame gyvenime: laisvas keliavimas, mokslas, verslo galimybės, bendra valiuta ir t.t.

Balandžio 5 dieną gimnazijoje lankėsi ypatingi svečiai: Danutė Kavaliukaitė ir Josif Meišin iš Švenčionių profesinio rengimo centro. 7 ir II klasių mokiniai susipažino su mokymo programomis, mokymo baze ir mokyklos gyvenimo aktualijomis, karjeros galimybėmis ir pamokų metu naudojamomis inovatyviomis technologijomis.

Daugeliui mokinių kilo šis klausimas. Po išsamios Gyčio ir Robertos – Vilniaus universiteto studentų – paskaitos, susitikime dalyvavę gimnazistai sužinojo, kad tai yra daugiadisciplininė mokslo šaka, leidžianti pasitelkti inžinerijos principus ir kurti naujas biologines sistemas bei tų sistemų komponentus. Šiuo metu siekiama sukurti efektyvias alternatyvias biologines sistemas, skirtas mokslui, inžinerijai, medicinai, pramonei ar kitoms sritims plėtoti.