Aktualijos

Septintokų naktis mokykloje

     Pavasarėjančios kovo 22 dienos vakarą į neįprastai tylią gimnaziją rinkosi 7 klasės mokiniai. Ir taip prasidėjo paslaptinga naktis mokykloje. Pirmiausia patraukėme į sporto salę, atsinešėme čiužinius ir sėdmaišius į aktų salę, pasiruošėme pramogoms ir nakvynei. Berniukai surengė koncertą mergaitėms. Dainavome dainas, Kamilė grojo gitara, vyko pokalbių šou „Kitokie pasikalbėjimai su Martynu“. Koncertas pavyko puikiai. Po koncerto visi susėdome valgyti vadovės ir mergaičių iškepto torto. Skaniai pavalgę išsiskirstėme kas sau. Vieni ėjo į salę sportuoti, kiti – šokti ar miegoti, treti – žiūrėti filmus arba žaisti nejudrius žaidimus. Taip pat vyko nuoširdūs pašnekesiai su vadove ir mergaitėmis. Įpusėjus nakčiai žaidėme slėpynes tamsoje. Pirmiausia aptarėme slėpynių taisykles ir pradėjome... Buvo labai smagu, bet pavargome. Toks renginys mūsų klasėje vyko pirmą kartą, ir jis pavyko. Nuobodžiauti niekam neteko, visiems buvo įdomu. Ryte eidami iš mokyklos visi kalbėjome apie nakties nuotykius. Buvo įdomu ir linksma. Tikimės, kad tokia naktis dar sugrįš, nes vadovė sakė, kad ši ilga pamoka yra svarbiausia iš visų pamokų ir ji vadinasi ,,Gyvenimo pamoka“.

Pijus Kardelis, 7 klasė
Ankstesni įrašai


     Susitikimas su 3-6 klasių moksleiviais išties buvo džiugus. Rašytoja labai šiltai ir maloniai bendravo, mokiniai ją klausinėjo ir apie kūrybą, ir apie asmeninį gyvenimą, ne vienas ir knygelę buvo perskaitęs, ir apie jauną autorę buvo girdėjęs. O tiems, kas nepateko į susitikimą, ne pro šalį susirasti ir perskaityti bet kurį iš keturių kūrinių, nes pasakojimai labai pagaulūs ir tinka bet kokio amžiaus žmogui.

     Visą kovo mėnesį gimnazijoje vyko įvairios veiklos, skirtos patyčių prevencijai ir kitokio žeminančio elgesio stabdymui. Ši iniciatyva pakeitė devynerius metus vykusią nacionalinę „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ".

     Kreipiamės  į Jus ir labai prašome ir šiais, 2019 m., iki  gegužės 2 dienos pervesti  į Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos sąskaitą  2 % paramą, kuri  mums yra labai reikalinga.  Mokinių nuomone, lėšas  panaudotume  ypač svarbiems  gimnazijos bendruomenės poreikiams patenkinti  bei  būtiniausioms  priemonėms įsigyti.

     Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos 7, IG, IIG ir IIIG klasių mokiniai, artėjant Pasaulinei tuberkuliozės dienai – kovo 24-ąjai, prisijungė prie Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro skelbiamos iniciatyvos „ABC apie TB“.

     Tik išaušus kovo 16 dienai, šeštadieniui, didesnė dalis I klasės mokinių nekantriai laukė savaitgalio popietės. O laukė ne todėl, kad kita diena – laisvadienis. Laukė, nes tądien buvo jų pirmoji netradicinė, pilna iššūkių nakvynė mokykloje.