Aktualijos

Apie vandenį, sėkmę ir laimę...

     Gegužės 3 dieną 3 ir 4 klasės mokiniai susitiko su VGTU dėstytoja Ramune Albrektiene, kuri vaikams papasakojo apie geriamą vandenį, jo naudingas ir kenksmingas priemaišas. Mokiniai sužinojo kiek daug žmonių pasaulyje susiduria su geriamo vandens kokybės problema. Pavyzdžiui, vidutinis afrikietis per parą suvartoja apie 15 litrų vandens, Lietuvoje šis kiekis siekia 62 litrus. Susitikimo metu mokslininkė pademonstravo nedidelę kilnojamą chemijos laboratoriją, ištyrė mokyklos vandenį, bėgantį iš čiaupo ir nustatė, kad jis yra labai geros kokybės. 7 ir II klasės mokiniai susižavėję klausė paskaitos ,,Kaip tapti mokslininku?“ ir dalyvavo diskusijoje ,,Kuo geriau būti: laimingu ar sėkmingu?“...

Vitalija Medzevičienė, ugdymo karjerai mokytoja
Ankstesni įrašai


     Mokyklos bibliotekoje vyksta mokinių darbų parodėlė „Velykos“. 5–I klasių mokiniai darė velykinius atvirukus, kūrė tekstus rusų ir vokiečių kalbomis.

     Trečius metus iš eilės Vilniaus Siemens Arenoje vyko jaunimo festivalis „Vibelift“. Gimnazijos mokiniai jame irgi dalyvavo ir „gaudė“ aukščiausią pozityvumo vaibą/nuotaiką/ atmosferą/pojūtį...

Vadovaujantis Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo organizavimo, vykdymo ir vertinimo Ignalinos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose tvarkos aprašu, patvirtintu Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. kovo 29 d. įsakymu VT-123, balandžio ir gegužės mėnesiais gimnazijoje vyks Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (toliau NMPP). Jis bus vykdomas 2, 4 ir 6 klasėse.

     Lietuva Europos Sąjungos nare yra jau 15 metų. Nuo to laiko daug kas pasikeitė mūsų valstybės gyvenime, ir kiekvienas pilietis vienaip ar kitaip jaučia ES poveikį jo asmeniniame gyvenime: laisvas keliavimas, mokslas, verslo galimybės, bendra valiuta ir t.t.