Aktualijos

Geros emocijos iš viktorinos „Smart kids“

     Gegužės 16 d. Ignalinos „Česlovo Kudabos“ progimnazijoje vyko rajoninė anglų kalbos viktorina „Smart kids“. Į viktoriną sugužėjo 4-5 klasių mokinių komandos iš Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos, Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos, Naujojo Daugėliškio mokyklos – daugiafunkcio centro, Dūkšto mokyklos ir mūsų gimnazijos. Visus dalyvius sveikino ir didžiulės sėkmės linkėjo progimnazijos direktorė Danutė Jatulė. Viktoriną vedė aštuntokai.
     Kiekviena komanda buvo paruošusi po namų darbą – prisistatymą. Viktorinos metu dalyviai turėjo įveikti keturis turus, kuriuose buvo pateiktos įvairios užduotys apie Didžiąją Britaniją, anglų kalbos gramatiką, kalbos vartoseną, žodyną. Komandų kapitonai savo jėgas išbandė „Kapitonų mūšyje“.Dalyviai nepabijojo iššūkio išbandyti savo jėgas ir smagiai varžėsi viktorinoje.  Kiekviena komanda buvo apdovanota progimnazijos direktorės padėkomis ir saldžiomis dovanėlėmis. Mūsų gimnazijos komanda išsiskyrė draugiškumu bei kultūringu elgesiu. Grįžome namo su naujais įspūdžiai ir geromis emocijomis.

 
Ankstesni įrašai


     Šyla orai, artėja vasara, vaikai pradeda maudytis vandens telkiniuose. Siekiant išvengti nelaimių vandenyje, kasmet vykdomas projektas „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“. 32 savaites antrokai ir ketvirtokai kūno kultūros pamokas praleido Ignalinos baseine, kur mokėsi ir gerino savo plaukimo įgūdžius.

     2019 m. gegužės 24 d. 12 valandą gimnazijos aktų salėje vyks Paskutinio skambučio šventė. Šia proga abiturientus sveikina Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.

https://www.youtube.com/watch?v=qF7K4tGJz6w

     Gegužės 16 dieną mes, šeštokai, išsiruošėmė į pažintinę eskursiją į Vilnių. Nors oras buvo nekoks, laiką vis tiek praleidome puikiai. Atvykę į sostinę  pirmiausia nuskubėjome į Užupio respubliką, norėjome ir tikėjomės čia ilgiau pasivaikščioti, tačiau vis stiprėjantis lietus privertė grįžti į autobusą.

     Gegužės 19-ąją, tradiciškai pažymint Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną, Ignalinos rajone vyko renginiai, skirti prisiminti partizaninio judėjimo dalyvius. Ši diena dar tarpukario Lietuvoje buvo tradiciškai minima trečiąjį gegužės sekmadienį. Šią dieną pagerbiami Lietuvos partizanai, kovęsi už Lietuvos nepriklausomybę.

     7 klasės mokiniai gegužės 17 dieną lankėsi Lietuvos Respublikos Seime ir apžiūrėjo Seimo naujuosius ir senuosius rūmus, juose esančias posėdžių sales. Lankydamiesi istorinėje Kovo 11-osios salėje ir apžiūrėdami barikadų memorialą šalia Parlamento rūmų dar kartą prisiminė svarbiausius mūsų valstybės istorijos faktus, kovas dėl nepriklausomybės.