Aktualijos

Plaukimo projektas baigėsi

     Šyla orai, artėja vasara, vaikai pradeda maudytis vandens telkiniuose. Siekiant išvengti nelaimių vandenyje, kasmet vykdomas projektas „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“. 32 savaites antrokai ir ketvirtokai kūno kultūros pamokas praleido Ignalinos baseine, kur mokėsi ir gerino savo plaukimo įgūdžius. Gegužės 23 dieną baseine vyko projekto užbaigimo šventė. Čia susirinko virš 200 dalyvių iš Ignalinos ir Švenčionių rajonų. Visus susirinkusius pasveikino Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas ir Švenčionių rajono savivaldybės mero patarėjas Erikas Demidovas. Ignalinos meras visiems dalyviams padovanojo po ledų porciją. Treneris Eugenijus Rakitinas pristatė savo auklėtinį Džiugą Karklelį, kuris buvo pasveikintas ir apdovanotas, jis mažiesiems plaukikams pademonstravo visus keturis plaukimo stilius.

     Šventėje visi projekto dalyviai turėjo galimybę pademonstruoti savo pasiekimus. Geriausi dalyvavo estafetėse ir rungėsi dėl medalių. Dalyvavo devynios komandos. Greičiausi buvo ignaliniečiai. Mūsų mokyklos mokiniai Kamilė Dovidova 2 kl., Augustas Garnevičius 2 kl., Nojus Grigonis 4 kl., Ričardas Česokas 4 kl. taip pat parodė puikius rezultatus. Tikimės, kad, įgiję tiek įgūdžių, vaikai bus saugūs vandenyje.

Jūratė Šalkauskienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     2019 m. gegužės 24 d. 12 valandą gimnazijos aktų salėje vyks Paskutinio skambučio šventė. Šia proga abiturientus sveikina Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.

https://www.youtube.com/watch?v=qF7K4tGJz6w

     Gegužės 16 dieną mes, šeštokai, išsiruošėmė į pažintinę eskursiją į Vilnių. Nors oras buvo nekoks, laiką vis tiek praleidome puikiai. Atvykę į sostinę  pirmiausia nuskubėjome į Užupio respubliką, norėjome ir tikėjomės čia ilgiau pasivaikščioti, tačiau vis stiprėjantis lietus privertė grįžti į autobusą.

     Gegužės 19-ąją, tradiciškai pažymint Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną, Ignalinos rajone vyko renginiai, skirti prisiminti partizaninio judėjimo dalyvius. Ši diena dar tarpukario Lietuvoje buvo tradiciškai minima trečiąjį gegužės sekmadienį. Šią dieną pagerbiami Lietuvos partizanai, kovęsi už Lietuvos nepriklausomybę.

     7 klasės mokiniai gegužės 17 dieną lankėsi Lietuvos Respublikos Seime ir apžiūrėjo Seimo naujuosius ir senuosius rūmus, juose esančias posėdžių sales. Lankydamiesi istorinėje Kovo 11-osios salėje ir apžiūrėdami barikadų memorialą šalia Parlamento rūmų dar kartą prisiminė svarbiausius mūsų valstybės istorijos faktus, kovas dėl nepriklausomybės.

     Gegužės 17 dieną gimnazijos Mielagėnų skyriuje vyko  evakuacijos pratybos, kurių tikslas – praktiškai atlikti mokinių ir personalo evakuaciją, tobulinti evakuacijos organizavimą bei veiksmų koordinavimą, mokyti skyriaus bendruomenę, kaip elgtis kilus gaisrui.