Aktualijos

Prasideda kasmetinis „Officeday“ mokyklinio sezono projektas.

     Ko reikia vaikams, kad mokytis būtų dar smagiau ir lengviau? Priemonių, kurios kasdien įkvėptų, būtų saugios ir kokybiškos.
Ergonomiška kuprinė, kuri bus tinkama būtent Jūsų vaiko nugarai. Flomasteriai, kurių neįspaus joks pirmokėlis. Plastilinas, kuris netepa nei rankų, nei audinių. Lanksti liniuotė, kurią sulaužyti būtų iššūkis, net suaugusiam. Ar Jūsų vaikas jau turi visas priemones, dėl kurių labiau laukia Rugsėjo pirmosios?

     Apsipirkite OFFICEDAY, nes čia ne tik rasite kokybiškas priemones, reikalingas mokyklai bet ir sulauksite daug patarimų, kokios priemonės Jūsų vaikui tinka geriausiai.
     Pasinaudokite ypatingais nuolaidų kortelės pasiūlymais ir gaukite iki 30% nuolaidą VISOMS MOKYKLINĖMS IR LAVINIMO prekėms! Pirkdami internetu www.officeday.lt, prekių krepšelyje įveskite nuolaidos kodą MOKYKLA, o apsiperkant „Officeday“ parduotuvėse, pateikite šią kortelę prieš nuskaitant prekes.
 

Nuolaidų kortelės skelbimas

Nuolaidų lankstinukas

Prekių nuolaidų lankstinukas su kainomis skirtas būtent Jūsų įstaigai, šiomis nuolaidomis galite pasinaudoti iki rugsėjo 30d., prieš užsisakant reikia pasakyti, kad norite įsigyti prekių būtent iš šio pasiūlymo.
Ankstesni įrašai


     Gegužės 3 dieną 3 ir 4 klasės mokiniai susitiko su VGTU dėstytoja Ramune Albrektiene, kuri vaikams papasakojo apie geriamą vandenį, jo naudingas ir kenksmingas priemaišas.

     Mokyklos bibliotekoje vyksta mokinių darbų parodėlė „Velykos“. 5–I klasių mokiniai darė velykinius atvirukus, kūrė tekstus rusų ir vokiečių kalbomis.

     Trečius metus iš eilės Vilniaus Siemens Arenoje vyko jaunimo festivalis „Vibelift“. Gimnazijos mokiniai jame irgi dalyvavo ir „gaudė“ aukščiausią pozityvumo vaibą/nuotaiką/ atmosferą/pojūtį...

Vadovaujantis Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo organizavimo, vykdymo ir vertinimo Ignalinos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose tvarkos aprašu, patvirtintu Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. kovo 29 d. įsakymu VT-123, balandžio ir gegužės mėnesiais gimnazijoje vyks Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (toliau NMPP). Jis bus vykdomas 2, 4 ir 6 klasėse.