Aktualijos

Gerai besimokantys, didžiausią pažangą šiais metais padarę mokiniai plaukiojo „Vikingų laivu“

     Birželio 10 dieną 34 5-III klasių mokiniai, kurie šiais metais gerai mokėsi, padarė didžiausią pažangą, buvo aktyvūs ir garbingai atstovavo gimnazijai, dalyvavo edukacinėje programoje „Vikingų laivas“, kuri vyko Trakuose. Į Trakus nuvykusius mokinius pasitiko miesto traukinukas, kuris lėtai puškuodamas miesto gatvele nuvežė visus į prieplauką. Įsiamžinę Trakų pilies peizaže mokiniai nuskubėjo į laivą „Galvė“, kuris taip pavadintas ežero garbei. Laukė beveik valandos kelionė į Užutrakio dvarą. Kad laikas neprailgtų, gidė papasakojo įdomią Trakų ir čia gyvenančių tautų istoriją bei Galvės ežero legendą. Išlipę į krantą mokiniai, lydimi gidės ir klausydami jos pasakojimų, keliavo dvaro link, apžiūrėjo dvaro parką puošiančias skulptūras, rožynus. O vėliau visų laukė tikras išbandymas – šaudymas iš lankų. Buvo renkami taikliausi šauliai. Pasibaigus varžytuvėms paaiškėjo, kad jais tapo Sabina Slabadaitė, Monika Žemaitytė, Pijus Kardelis ir Mykolas Rimšelis, kurių laukė karštą vasaros dieną, ypač maloniai nustebinusi, šalta staigmena – „Fransua“ restorano ledai. Edukacinės programos pabaigoje visi dalyviai buvo pavaišinti Trakų simboliu tapusiais kibinais ir sultiniu. Bet šauni išvyka tuo nesibaigė – pramogų diena tęsėsi Vilniaus Akropolyje, kur šiek tiek atsigavę nuo 32 laipsnių karščio, papramogavę ir nupirkę lauktuvių mokiniai vienbalsiai nusprendė, kad dėl tokios išvykos visus metus mokytis, dirbti tikrai verta!

     Ačiū gimnazijos direktorei Jūratei už šaunią išvyką, skatinančią mokinius siekti gerų rezultatų, plečiančią akiratį ir suteikiančią daugybę gerų emocijų, belaukiant atostogų.

Audronė Krikščionaitienė, klasės auklėtojų metodinės grupės pirmininkė
Ankstesni įrašai


     Artėjant mokslo metų pabaigai, gimnazijos mokinės Elzė Trubilaitė (8 kl.), Gabija Rokytė (II kl.) bei Monika Žemaitytė (II kl.) nusprendė pasitikrinti savo žinias apie miškus tarptautiniame konkurse „Jaunimas Europos miškuose“, kuris šiais metais vyko Molėtų krašto muziejaus Mindūnų padalinyje.

     Birželio 10 dieną gimnazijoje viešėjo gydomosios mitybos specialistė, radijo laidos „Gydanti lėkštė” įkūrėja, vedėja bei lektorė Ingrida Kuprevičiūtė, kuri skaitė paskaitą „Sveikas maistas turi svarbią įtaką paauglių sveikatai“. Išklausę įdomią teorinę dalį 6, 7, 8 ir I klasių mokiniai susiskirstė į komandas sveikuoliškų patiekalų gaminimui.

     Šias mokslo metais pradėjome mokytis fizikos. Susipažinome su šviesos pasauliu, fizikiniais dydžiais, elektra. Tad norėdami įtvirtinti įgytas žinias ir pasisemti žinių kitiems mokslo metams mes, 7 klasės mokiniai ir fizikos mokytoja, birželio 7 dieną vykome į ugdomąją ekskursiją.

     Kaip greitai bėga metai... Atrodo, dar visai neseniai nedrąsūs pirmokėliai peržengė mokyklos slenkstį, o jau gerokai paaugę ketvirtokai atsisveikino su vaikyste. Birželio 6 dieną vaikai, jų tėveliai, mokyklos direktorė, būsimoji auklėtoja susirinko į išpuoštą klasę paskutinei pamokai.

     Ankstyvą birželio 5 d. rytą 1-4 klasių mokiniai vyko į pažintinę ekskursiją po Zarasų rajoną. Pirmas sustojimas – prie Zaraso ežero esantis apžvalgos ratas, nuo kurio atsiveria įspūdingas vaizdas į Zaraso ežerą bei Zarasų miesto apylinkes.