Vadovaudamasi Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680,

Ignalinos r. Vidiškių gimnazija skelbia atranką chemijos mokytojo pareigoms užimti nuo 2019 m. rugsėjo 1 d.

Darbo sutartis: neterminuota.

Darbo krūvis: 9 kontaktinės valandos per savaitę (chemijos pamokos 8, I, II, III/IV klasėse A kursu).

Kvalifikaciniai reikalavimai:

• Aukštasis universitetinis išsilavinimas, mokytojo kvalifikacija;
  • Informacinių ir komunikacinių technologijų valdymas;
  • Geri bendravimo ir bendradarbiavimo komandoje įgūdžiai, atsakingumas;
  • Privalumas – vyr. mokytojo, mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija.

Dokumentai, kuriuos būtina pateikti:

• prašymas leisti dalyvauti atrankoje;
  • asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;
  • išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija;
  • gyvenimo aprašymas (CV);
  • pedagogo kvalifikaciją patvirtinanti dokumento kopija ar pedagoginių ir psichologinių žinių kursų išklausymo dokumento kopija (tik tuo atveju, kai tai neatsispindi išsilavinimą patvirtinančiame dokumente).

Pretendentai gali papildomai pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Dokumentų pateikimas:

• dokumentai pateikiami asmeniškai (Ignalinos g. 1A, Vidiškės, Ignalinos r. sav., raštinė) arba siunčiami registruotu laišku arba elektroniniu paštu mokykla@vidiskiu.ignalina.lm.lt iki 2019 m. liepos 15 d. įskaitytinai;
  • dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Pretendentų atranka:

• pretendentai, atitinkantys kvalifikacinius reikalavimus, kviečiami į pokalbį 2019 m. liepos 17 dieną 10 valandą;
  • pretendentai apie priėmimo rezultatus informuojami iš karto po atrankos.
  • Telefonai pasiteirauti: (8 386) 46337, (8 618) 59767.

Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos informacija

Ankstyvą saulėtos birželio 13-osios dienos rytą aštuntokai, lydimi klasės auklėtojos Audronės Krikščionaitienės, išvyko į pajūrį. Kelionė neprailgo ir, vidurdienį pasiekę Palangą, įsikūrėme KTU poilsinėje. Šiek tiek pailsėję iškeliavome apžiūrėti Birutės parko, o vėliau mūsų laukė ir edukacinis užsiėmimas „Gintaro savybės“, kuris vyko Palangos Gintaro muziejuje.

Įsibėgėjus birželiui mus pasiekė džiugi žinia, kad gimnazijos teikta Erasmus+ programos KA1 (Asmenų mobilumas mokymosi tikslais) paraiška gavo finansavimą.

Gimnazijos teritorijoje sukurta gamtinė edukacinė erdvė – pažintinis dendrologinis takas. Tako tikslas – ugdyti mokinių gamtinio ir aplinkosauginio pažinimo kompetencijas.

Birželio 10 dieną 34 5-III klasių mokiniai, kurie šiais metais gerai mokėsi, padarė didžiausią pažangą, buvo aktyvūs ir garbingai atstovavo gimnazijai, dalyvavo edukacinėje programoje „Vikingų laivas“, kuri vyko Trakuose.

Artėjant mokslo metų pabaigai, gimnazijos mokinės Elzė Trubilaitė (8 kl.), Gabija Rokytė (II kl.) bei Monika Žemaitytė (II kl.) nusprendė pasitikrinti savo žinias apie miškus tarptautiniame konkurse „Jaunimas Europos miškuose“, kuris šiais metais vyko Molėtų krašto muziejaus Mindūnų padalinyje.