Aktualijos

„Ketvirtokus išlydint...“

     Kaip greitai bėga metai... Atrodo, dar visai neseniai nedrąsūs pirmokėliai peržengė mokyklos slenkstį, o jau gerokai paaugę ketvirtokai atsisveikino su vaikyste. Birželio 6 dieną vaikai, jų tėveliai, mokyklos direktorė, būsimoji auklėtoja susirinko į išpuoštą klasę paskutinei pamokai. Mokinukai grupėmis „laikė egzaminą“, parodė savo žinias, ko išmoko per ketverius metus. Smagu, kad ir tėveliai susibūrė į grupę ir kartu su vaikais atlikinėjo užduotis, prisiminė vaikystę. Po tokios žinių patikros direktorė įteikė vaikams Pradinio išsilavinimo pažymėjimus, pristatė būsimą auklėtoją.

     Toliau šventė tęsėsi gamtoje. Kaip smagu buvo plaukti baidarėmis per Lūšių ežerą! Nuplaukę į poilsiavietę prie Meironių visi kepė dešreles ant laužo, smaginosi. Mamytės prigalvojo įvairiausių nuotaikingų žaidimų, kuriuos žaidė katu su vaikais. Šventė užtruko iki vakaro. Smagu buvo visiems pabūti kartu. Sudie, Vaikyste! Sveika, 5 klase!

Jūratė Šalkauskienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja
Ankstesni įrašai


     Ankstyvą birželio 5 d. rytą 1-4 klasių mokiniai vyko į pažintinę ekskursiją po Zarasų rajoną. Pirmas sustojimas – prie Zaraso ežero esantis apžvalgos ratas, nuo kurio atsiveria įspūdingas vaizdas į Zaraso ežerą bei Zarasų miesto apylinkes.

     Po gausios visų mokslo metų gamtosauginės veiklos nutarėme, pasitelkę Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko biologinės įvairovės skyriaus vedėją Tautgirdą Masiulį, pasižvalgyti po apylinkes. Pirmiausia pabuvojome Reškutėnuose įkurtoje Gamtos klasėje.

    Paskutinę saulėtą pavasario dieną į gimnazijos bendruomenės susibūrimą Kaltanėnų dvaro parke skubėjo mokytojai, tėvai, gimnazijos darbuotojai. Netrukus turėjo prasidėti lobio paieška ir bendruomenės susibėgimas, kurį organizavo gimnazijos taryba. Parkas virto jaukiu lobio ieškojimo skersgatviu...

     II klasės mokiniai dalyvavo visuotinėje atvirų durų dienoje tėvų darbovietėje „Šok į tėvų klumpes". Šią dieną įdomiai ir naudingai praleido klasės draugo Mykolo Rimšelio tėvų ūkyje. Mokiniai džiaugėsi, kad diena pavyko, tikrai buvo naudinga ir labai įdomu ,,pasimatuoti“  ūkininko profesiją.

     Gegužės 29 dieną 8 klasės mokiniai vyko į Ignalinos gimnaziją ir dalyvavo prevencinėje paskaitoje „Alkoholio ir tabako poveikis žmogaus organizmui“, kurią organizavo Ignalinos visuomenės sveikatos biuras. Pranešimą skaitė psichologė-metodininkė, tarptautinės blaivybės akademijos profesorė Tatjana Ščiurina.