Aktualijos

Nusišypsojo sėkmė!

     Įsibėgėjus birželiui mus pasiekė džiugi žinia, kad gimnazijos teikta Erasmus+ programos KA1 (Asmenų mobilumas mokymosi tikslais) paraiška gavo finansavimą.

     Mūsų tikslas – sukurti mokyklą, kuri būtų atvira ne tik šiandienos iššūkiams, bet ir bendravimui bei bendradarbiavimui tarptautiniame lygmenyje, tad siekiame mokykloje suburti aktyvių mokytojų grupę darbui su tarptautiniais Erasmus+ projektais.

     Tarptautiniuose kvalifikacijos tobulinimo kursuose „Skirtingų šalių mainų projektų rengimas Europoje“, kurie vyks Porto mieste, Portugalijoje, dalyvaus ir įgis tarptautinių projektų valdymo kompetencijų dvi gimnazijos mokytojos: anglų kalbos mokytoja Jurgita Raketienė, dailės ir technologijų mokytoja Audronė Krikščionaitienė.

     Šie kvalifikacijos tobulinimo kursai leis ne tik išsamiai susipažinti su Europoje vykdomais projektais, jų teikiamomis galimybėmis, bet ir suteiks žinių, kaip tinkamai juos parengti bei vykdyti. Išsami kursų programa leis mūsų mokytojoms visapusiškai susipažinti su tarpkultūriniais ypatumais bei skirtumais, įgyti trūkstamų žinių, patirties bendraujant ir bendradarbiaujant su kitų šalių atstovais. Be to, tai puiki proga susirasti partnerius turimų tarptautinių projektų idėjų realizavimui (Erasmus+ KA1, Erasmus+KA229).

     Mūsų siekiamybė – sukurti mokinių mainų tarp mūsų mokyklos ir kitos Europos mokyklos projektą, skatinti mokytojų kvalifikacijos tobulinimą užsienyje. Tikimės, kad kursų metu įgytos patirties sklaida paskatins tarptautinio mokymosi ir bendradarbiavimo motyvaciją, darbas mokykloje su Europos projektais bus veiksmingesnis.

Jurgita Raketienė, projekto Erasmus+KA1 koordinatorė
Ankstesni įrašai


Gimnazijos teritorijoje sukurta gamtinė edukacinė erdvė – pažintinis dendrologinis takas. Tako tikslas – ugdyti mokinių gamtinio ir aplinkosauginio pažinimo kompetencijas.

     Birželio 10 dieną 34 5-III klasių mokiniai, kurie šiais metais gerai mokėsi, padarė didžiausią pažangą, buvo aktyvūs ir garbingai atstovavo gimnazijai, dalyvavo edukacinėje programoje „Vikingų laivas“, kuri vyko Trakuose.

     Artėjant mokslo metų pabaigai, gimnazijos mokinės Elzė Trubilaitė (8 kl.), Gabija Rokytė (II kl.) bei Monika Žemaitytė (II kl.) nusprendė pasitikrinti savo žinias apie miškus tarptautiniame konkurse „Jaunimas Europos miškuose“, kuris šiais metais vyko Molėtų krašto muziejaus Mindūnų padalinyje.

     Birželio 10 dieną gimnazijoje viešėjo gydomosios mitybos specialistė, radijo laidos „Gydanti lėkštė” įkūrėja, vedėja bei lektorė Ingrida Kuprevičiūtė, kuri skaitė paskaitą „Sveikas maistas turi svarbią įtaką paauglių sveikatai“. Išklausę įdomią teorinę dalį 6, 7, 8 ir I klasių mokiniai susiskirstė į komandas sveikuoliškų patiekalų gaminimui.

     Šias mokslo metais pradėjome mokytis fizikos. Susipažinome su šviesos pasauliu, fizikiniais dydžiais, elektra. Tad norėdami įtvirtinti įgytas žinias ir pasisemti žinių kitiems mokslo metams mes, 7 klasės mokiniai ir fizikos mokytoja, birželio 7 dieną vykome į ugdomąją ekskursiją.