Kvietimas į mokslo metų pradžios šventę

Ankstyvą saulėtos birželio 13-osios dienos rytą aštuntokai, lydimi klasės auklėtojos Audronės Krikščionaitienės, išvyko į pajūrį. Kelionė neprailgo ir, vidurdienį pasiekę Palangą, įsikūrėme KTU poilsinėje. Šiek tiek pailsėję iškeliavome apžiūrėti Birutės parko, o vėliau mūsų laukė ir edukacinis užsiėmimas „Gintaro savybės“, kuris vyko Palangos Gintaro muziejuje.

Įsibėgėjus birželiui mus pasiekė džiugi žinia, kad gimnazijos teikta Erasmus+ programos KA1 (Asmenų mobilumas mokymosi tikslais) paraiška gavo finansavimą.

Gimnazijos teritorijoje sukurta gamtinė edukacinė erdvė – pažintinis dendrologinis takas. Tako tikslas – ugdyti mokinių gamtinio ir aplinkosauginio pažinimo kompetencijas.

Birželio 10 dieną 34 5-III klasių mokiniai, kurie šiais metais gerai mokėsi, padarė didžiausią pažangą, buvo aktyvūs ir garbingai atstovavo gimnazijai, dalyvavo edukacinėje programoje „Vikingų laivas“, kuri vyko Trakuose.

Artėjant mokslo metų pabaigai, gimnazijos mokinės Elzė Trubilaitė (8 kl.), Gabija Rokytė (II kl.) bei Monika Žemaitytė (II kl.) nusprendė pasitikrinti savo žinias apie miškus tarptautiniame konkurse „Jaunimas Europos miškuose“, kuris šiais metais vyko Molėtų krašto muziejaus Mindūnų padalinyje.