Mokinių pavėžėjimas rugsėjo 2-ąją dieną

Ankstyvą saulėtos birželio 13-osios dienos rytą aštuntokai, lydimi klasės auklėtojos Audronės Krikščionaitienės, išvyko į pajūrį. Kelionė neprailgo ir, vidurdienį pasiekę Palangą, įsikūrėme KTU poilsinėje. Šiek tiek pailsėję iškeliavome apžiūrėti Birutės parko, o vėliau mūsų laukė ir edukacinis užsiėmimas „Gintaro savybės“, kuris vyko Palangos Gintaro muziejuje.

Įsibėgėjus birželiui mus pasiekė džiugi žinia, kad gimnazijos teikta Erasmus+ programos KA1 (Asmenų mobilumas mokymosi tikslais) paraiška gavo finansavimą.

Gimnazijos teritorijoje sukurta gamtinė edukacinė erdvė – pažintinis dendrologinis takas. Tako tikslas – ugdyti mokinių gamtinio ir aplinkosauginio pažinimo kompetencijas.

Birželio 10 dieną 34 5-III klasių mokiniai, kurie šiais metais gerai mokėsi, padarė didžiausią pažangą, buvo aktyvūs ir garbingai atstovavo gimnazijai, dalyvavo edukacinėje programoje „Vikingų laivas“, kuri vyko Trakuose.