Aktualijos

Pamoka gamtoje

     Gražią rudens popietę trečiokai su gamtininku Pranu Zubricku mokėsi gamtoje. Mokiniai susipažino su pagrindiniais ežero augalais: švendru, nendre, viksva, ežero kriauklių įvairove. Patys drąsiausieji paglostė kūdrinę varlę, rupūžę. Visi kartu stebėjome skruzdėlyno gyvenimą, sužinojome, kad ąžuoliukus miške pasėjo margaspalvis kėkštas. Mokiniai turėjo galimybę užuosti pušų sakus, paklausyti, kaip pušų viršūnėmis šiurena vėjas, paskanavo prisirpusių bruknių.  Dėkojame Vidiškių bibliotekininkei Dalei Švilpienei, kuri pasiūlė gamtos paslaptis atskleisti autentiškoje aplinkoje.

Ilona Pakalkienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė
Ankstesni įrašai


    Ar žinome, kaip saugiai pereiti per gatvę? Kam reikalingi atšvaitai, kada ir kaip juos turime nešioti? Šiuos klausimus ir dar daugelį kitų 1-2 klasių mokiniams uždavė atvykusi Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Jurgita Zenkuvienė.

     Niekas nepaneigs, kad stažuotė – tai puiki galimybė ugdyti savo profesinius įgūdžius ir gauti vertingos darbo praktikos bei įgyti tarptautinę patirtį, pamatyti kitos šalies kultūrą ir sustiprinti savo darbo įgūdžius.

     Ignalinos r. Vidiškių gimnazija dalyvauja Europos Sąjungos fondų investicijų projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“.

     Konsultacijų kompanija „SDG“ (Saugaus darbo garantas), gimnazijos socialinė partnerė, mokslo metų pradžioje pasirūpino pirmokėlių saugumu ir padovanojo atšvaitų ir liemenes, kad jie, vykdami į ekskursijas, išvykas, kasdien keliaudami į/iš gimnazijos, būtų saugūs.

IGNALINOS R. VIDIŠKIŲ GIMNAZIJOS  MOKINIŲ PAVĖŽĖJIMO MOKYKLINIAIS AUTOBUSAIS 2019–2020 M. M. MARŠRUTAI (maršrutai bus koreguojami)

Pavėžėjimo grafikas