PROJEKTAS „MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGINIŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS“

Ignalinos r. Vidiškių gimnazija dalyvauja Europos Sąjungos fondų investicijų projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“. (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvinimą.

Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto laikotarpis – nuo 2017 m. kovo 22 d. iki 2019 m. liepos 22 d.

Vykdant projektą gimnazija aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų mokymo priemonių bei įrangos komplektais 1–4 ir 5–8 klasėms.

Mokytojai turi galimybę naudotis metodine medžiaga, t. y. parengtais pamokų aprašymais ir trumpais filmukais, kuriuose patariama, kaip nupirktas priemones naudoti pamokose.

Daugiau informacijos:

Konsultacijų kompanija „SDG“ (Saugaus darbo garantas), gimnazijos socialinė partnerė, mokslo metų pradžioje pasirūpino pirmokėlių saugumu ir padovanojo atšvaitų ir liemenes, kad jie, vykdami į ekskursijas, išvykas, kasdien keliaudami į/iš gimnazijos, būtų saugūs.

IGNALINOS R. VIDIŠKIŲ GIMNAZIJOS  MOKINIŲ PAVĖŽĖJIMO MOKYKLINIAIS AUTOBUSAIS 2019–2020 M. M. MARŠRUTAI (maršrutai bus koreguojami)

Pavėžėjimo grafikas

Rugsėjo 2 d.  važinėjantys mokiniai bus vežami į gimnaziją  šiais mokyklinių autobusų maršrutais:

1 maršrutas

Mielagėnai 8.15 – Mėšonys 8.23 – Bernotai 8.25 – Šiūlėnai 8.37 – N.Daugėliškis 8.49 – Vidiškės

2 maršrutas

Vidiškės 7.35 – Tartokas 8.00 – Bajorai 8.10 – Kazitiškis 8.20 – Vidiškės

3 maršrutas

Vidiškės 7.00 – Jakėnai 8.10  – Švedriškė 8.15 – Serapiniškė 8.35 – Kazitiškis 8.45 – Vidiškės

4 maršrutas

Vidiškės 8.30 – Buiviliškė 8.40 –  Kukoriškė 8.45 – Kaneišiai 8.48 – Vidiškės

5 maršrutas

Ažušilė 9.00 – Vidiškės

Po šventės iš gimnazijos važinėjantys mokiniai bus vežami tais pačiais maršrutais.

Ankstyvą saulėtos birželio 13-osios dienos rytą aštuntokai, lydimi klasės auklėtojos Audronės Krikščionaitienės, išvyko į pajūrį. Kelionė neprailgo ir, vidurdienį pasiekę Palangą, įsikūrėme KTU poilsinėje. Šiek tiek pailsėję iškeliavome apžiūrėti Birutės parko, o vėliau mūsų laukė ir edukacinis užsiėmimas „Gintaro savybės“, kuris vyko Palangos Gintaro muziejuje.