Rudeniniai skaitymai Vidiškių dvaro kiemelyje

Rugsėjo 20 d. I kl. mokiniai su savo technologijų mokytojais Audrone Krikščionaitiene ir Rimantu Malinausku vyko į Ignalinos krašto muziejų. Mokiniai dalyvavo renginyje, skirtame Europos paveldo dienoms. Šių metų renginio tema „Kultūros paveldas: pažink ir pramogauk“. Mokiniai susipažino su įvairiais amatais, apžiūrėjo muziejuje vykstančias parodas.

Smagiai ir su dideliu energijos pliūpsniu pradėjome Europos judumo savaitę. Gimnazijoje vyko įvairios mokinių ir mokytojų judėjimą skatinančios veiklos. Pradinių ir vyresniųjų klasių mokiniai smagiai pagavo judriųjų pertraukų „Zumbos“ ritmą.

Gražią rudens popietę trečiokai su gamtininku Pranu Zubricku mokėsi gamtoje. Mokiniai susipažino su pagrindiniais ežero augalais: švendru, nendre, viksva, ežero kriauklių įvairove.

Ar žinome, kaip saugiai pereiti per gatvę? Kam reikalingi atšvaitai, kada ir kaip juos turime nešioti? Šiuos klausimus ir dar daugelį kitų 1-2 klasių mokiniams uždavė atvykusi Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Jurgita Zenkuvienė.

Niekas nepaneigs, kad stažuotė – tai puiki galimybė ugdyti savo profesinius įgūdžius ir gauti vertingos darbo praktikos bei įgyti tarptautinę patirtį, pamatyti kitos šalies kultūrą ir sustiprinti savo darbo įgūdžius.