SDG pasirūpino pirmokų saugumu

Konsultacijų kompanija „SDG“ (Saugaus darbo garantas), gimnazijos socialinė partnerė, mokslo metų pradžioje pasirūpino pirmokėlių saugumu ir padovanojo atšvaitų ir liemenes, kad jie, vykdami į ekskursijas, išvykas, kasdien keliaudami į/iš gimnazijos, būtų saugūs. Pirmokai ir jų mokytoja Jūratė Šalkauskienė dėkoja SDG už dovanas.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė

IGNALINOS R. VIDIŠKIŲ GIMNAZIJOS  MOKINIŲ PAVĖŽĖJIMO MOKYKLINIAIS AUTOBUSAIS 2019–2020 M. M. MARŠRUTAI (maršrutai bus koreguojami)

Pavėžėjimo grafikas

Rugsėjo 2 d.  važinėjantys mokiniai bus vežami į gimnaziją  šiais mokyklinių autobusų maršrutais:

1 maršrutas

Mielagėnai 8.15 – Mėšonys 8.23 – Bernotai 8.25 – Šiūlėnai 8.37 – N.Daugėliškis 8.49 – Vidiškės

2 maršrutas

Vidiškės 7.35 – Tartokas 8.00 – Bajorai 8.10 – Kazitiškis 8.20 – Vidiškės

3 maršrutas

Vidiškės 7.00 – Jakėnai 8.10  – Švedriškė 8.15 – Serapiniškė 8.35 – Kazitiškis 8.45 – Vidiškės

4 maršrutas

Vidiškės 8.30 – Buiviliškė 8.40 –  Kukoriškė 8.45 – Kaneišiai 8.48 – Vidiškės

5 maršrutas

Ažušilė 9.00 – Vidiškės

Po šventės iš gimnazijos važinėjantys mokiniai bus vežami tais pačiais maršrutais.

Ankstyvą saulėtos birželio 13-osios dienos rytą aštuntokai, lydimi klasės auklėtojos Audronės Krikščionaitienės, išvyko į pajūrį. Kelionė neprailgo ir, vidurdienį pasiekę Palangą, įsikūrėme KTU poilsinėje. Šiek tiek pailsėję iškeliavome apžiūrėti Birutės parko, o vėliau mūsų laukė ir edukacinis užsiėmimas „Gintaro savybės“, kuris vyko Palangos Gintaro muziejuje.

Įsibėgėjus birželiui mus pasiekė džiugi žinia, kad gimnazijos teikta Erasmus+ programos KA1 (Asmenų mobilumas mokymosi tikslais) paraiška gavo finansavimą.