Susitikimas-paskaita „Saugus gatvėje“

Ar žinome, kaip saugiai pereiti per gatvę? Kam reikalingi atšvaitai, kada ir kaip juos turime nešioti? Šiuos klausimus ir dar daugelį kitų 1-2 klasių mokiniams uždavė atvykusi Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Jurgita Zenkuvienė. Kartu su policijos pareigūne mokiniai prisiminė svarbiausias saugaus elgesio gatvėje taisykles, žiūrėjo trumpus edukacinius filmukus apie įvairias saugaus elgesio situacijas ir jas kartu aptarė. Belieka visiems palinkėti saugių mokslo metų!

Jurgita Rėkašienė, socialinė pedagogė metodininkė

Niekas nepaneigs, kad stažuotė – tai puiki galimybė ugdyti savo profesinius įgūdžius ir gauti vertingos darbo praktikos bei įgyti tarptautinę patirtį, pamatyti kitos šalies kultūrą ir sustiprinti savo darbo įgūdžius.

Ignalinos r. Vidiškių gimnazija dalyvauja Europos Sąjungos fondų investicijų projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“.

Konsultacijų kompanija „SDG“ (Saugaus darbo garantas), gimnazijos socialinė partnerė, mokslo metų pradžioje pasirūpino pirmokėlių saugumu ir padovanojo atšvaitų ir liemenes, kad jie, vykdami į ekskursijas, išvykas, kasdien keliaudami į/iš gimnazijos, būtų saugūs.

IGNALINOS R. VIDIŠKIŲ GIMNAZIJOS  MOKINIŲ PAVĖŽĖJIMO MOKYKLINIAIS AUTOBUSAIS 2019–2020 M. M. MARŠRUTAI (maršrutai bus koreguojami)

Pavėžėjimo grafikas

Rugsėjo 2 d.  važinėjantys mokiniai bus vežami į gimnaziją  šiais mokyklinių autobusų maršrutais:

1 maršrutas

Mielagėnai 8.15 – Mėšonys 8.23 – Bernotai 8.25 – Šiūlėnai 8.37 – N.Daugėliškis 8.49 – Vidiškės

2 maršrutas

Vidiškės 7.35 – Tartokas 8.00 – Bajorai 8.10 – Kazitiškis 8.20 – Vidiškės

3 maršrutas

Vidiškės 7.00 – Jakėnai 8.10  – Švedriškė 8.15 – Serapiniškė 8.35 – Kazitiškis 8.45 – Vidiškės

4 maršrutas

Vidiškės 8.30 – Buiviliškė 8.40 –  Kukoriškė 8.45 – Kaneišiai 8.48 – Vidiškės

5 maršrutas

Ažušilė 9.00 – Vidiškės

Po šventės iš gimnazijos važinėjantys mokiniai bus vežami tais pačiais maršrutais.