Ateitis – tavo rankose

Spalio 3 dieną IV klasės mokiniai vyko į studijų užsienyje parodą „Išsilavinimas ir karjera 2019“ Vilniaus rotušėje. Parodoje gimnazistai sužinojo apie daugiau nei 50 skirtingų užsienio universitetų studijų programų, jų finansavimą, stipendijas. Taip pat mokiniai dalyvavo studijų konsultacijose, klausėsi motyvuojančių, įdomių ir naudingų pranešimų apie studijas bei karjerą. Dabar galima drąsiai sakyti, kad parodos šūkis – priimk sprendimą sužinojęs ir pabandęs – buvo išpildytas su kaupu!

Vitalija Medzevičienė, ugdymo karjerai mokytoja

Rugsėjo 27 d. ponui Kęstučiui Mozeriui mielai sutikus, jau penktą kartą dvaro terasoje vyko Rudeniniai skaitymai. Šis renginys  praaugo rajono ribas, nes jau antrą kartą į Europos kalbų dienai skirtą popietę atvyksta kuriančių mokinių ir iš kitų rajonų. Šventėje dalyvauja ir svečių iš savivaldybės administracijos, rajono laikraščių žurnalistai.

Rugsėjo 29 dieną mūsų gimnazijos jaunieji futbolininkai kartu su gimnazijos futbolo būrelio mokytoju Irmantu Nalivaika Utenoje ne patys žaidė, bet turėjo galimybę gyvai stebėti Lietuvos futbolo federacijos taurės finalą tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Gargždų „Bangos“ komandų.

Rugsėjo 20 d. I kl. mokiniai su savo technologijų mokytojais Audrone Krikščionaitiene ir Rimantu Malinausku vyko į Ignalinos krašto muziejų. Mokiniai dalyvavo renginyje, skirtame Europos paveldo dienoms. Šių metų renginio tema „Kultūros paveldas: pažink ir pramogauk“. Mokiniai susipažino su įvairiais amatais, apžiūrėjo muziejuje vykstančias parodas.