Aktualijos

Gimnazija dalyvauja projekte „Išauginta Europos Sąjungoje“

     Šių mokslo metų pradžioje gimnazija teikė paraišką VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūrai norėdama dalyvauti Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos parengtoje programoje „Išauginta Europos Sąjungoje“. Ši programa yra Europos Komisijos iniciatyvos „Farmed in the EU“ dalis. Jos tikslas – plėsti programos dalyvių žinias apie akvakultūrą, skatinti Lietuvos akvakultūros ūkiuose išaugintų žuvininkystės produktų vartojimą, sužinoti apie verslo bei karjeros galimybes akvakultūros sektoriuje. Džiugu, kad gimnazija buvo pakviesta dalyvauti šiame projekte.

     Todėl spalio 24 d. gimnazijoje lankėsi ir paskaitas apie akvakultūrą vedė Gamtos tyrimų centro jūros ekologijos laboratorijos daktaras Justas Dainys. Paskaita – tai pirma projekto dalis, kurios metu 2, 3 ir 7 klasių mokiniai, klausydami lektoriaus ir dirbdami su pratybomis, sužinojo apie akvakultūros sektorių, Lietuvos akvakultūros ūkiuose išaugintus žuvininkystės produktus, apie verslo bei karjeros galimybes.

Audronė Krikščionaitienė, projekto koordinatorė
Ankstesni įrašai


     Kinas - ne tik pramoga, bet ir pamoka! Kino edukacija – vizualinio raštingumo, kai lavinami įgūdžiai „skaityti“, kritiškai vertinti ir kurti vaizdinę informaciją, svarbi ugdymo dalis, drauge auginant intelektualią kino žiūrovų auditoriją.

     Spalio 10 dieną 4 klasės mokiniai vyko į Ignalinos Česlovo Kudabos progimnaziją, kur dalyvavo projektiniame renginyje ,,Aš skaitau“. Ši popietė buvo skirta Salomėjos Nėries 115-osioms gimimo metinėms paminėti.

     Spalio 8 d. Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje įvykusiame pirmajame naujos sudėties Ignalinos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos (ISJRT) posėdyje išrinktas jos pirmininkas. Labai džiugu, kad juo tapo gimnazijos I klasės mokinys Linas Martinkėnas. Sveikiname!

Jūratė Sveikauskienė, direktorė

     Gimnazija jau trečius metus dalyvauja projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“. Jį vykdo istorijos vyresnioji mokytoja Danguolė Bajarūnienė, anglų ir vokiečių kalbų vyresnioji mokytoja Jurgita Raketienė bei bibliotekininkė Vitalija Medzevičienė.

     Spalio 7 d. Vidiškių gimnazijoje lankėsi Ignalinos jaunimo reikalų koordinatorė Asta Savičiūnaitė ir savanoris mentorius Rokas Bėliakas, kurie I-III kl. mokiniams papasakojo apie savanorystę.