Aktualijos

Gimnazijoje lankėsi savanoris mentorius Rokas Bėliakas

     Spalio 7 d. Vidiškių gimnazijoje lankėsi Ignalinos jaunimo reikalų koordinatorė Asta Savičiūnaitė ir savanoris mentorius Rokas Bėliakas, kurie I-III kl. mokiniams papasakojo apie savanorystę. Rokas pristatė galimas savanorystės formas, aptarė ir tam tikrus reikalavimus, kuriuos reikia įgyvendinti norint įgyti JST Pažymėjimą – dokumentą, patvirtinantį tarnybos metu įgytus ar sustiprintus įgūdžius. R. Bėliakas paminėjo ir tai, kad tik 6 mėn. (ne mažiau nei 40 val./mėn.) nenutrūkstama tarnyba užtikrina galimybę įgyti 0,25 stojamojo balo. Susidomėjusieji savanoriška veikla visą informaciją gali rasti Jaunimo reikalų departamento elektroninėje svetainėje https://jrd.lt/informacija-jaunimui/savanoryste arba kreiptis į Ignalinos jaunimo reikalų koordinatorę Astą Savičiūnaitę.

Audronė Krikščionaitienė, klasės auklėtojų metodinės grupės pirmininkė
Ankstesni įrašai


     Kasmet spalio 4 dieną visas pasaulis švenčia Gyvūnų globos dieną. Jos esmė – prisiminti, kokią svarbą mūsų gyvenime turi gyvūnai ir kartu jais pasidžiaugti.

     Spalio 4 d. visi rajono mokytojai Tarptautinę mokytojų dieną minėjo Paliesiaus dvare. Šventėje mokytojus labai gražiai pasveikino Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Gražina Mackonienė, savivaldybės meras Justas Rasikas, mero pavaduotojas Manfredas Žymantas, savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė.

     Spalio 3 dieną IV klasės mokiniai vyko į studijų užsienyje parodą „Išsilavinimas ir karjera 2019“ Vilniaus rotušėje. Parodoje gimnazistai sužinojo apie daugiau nei 50 skirtingų užsienio universitetų studijų programų, jų finansavimą, stipendijas.

     Rugsėjo 27 d. ponui Kęstučiui Mozeriui mielai sutikus, jau penktą kartą dvaro terasoje vyko Rudeniniai skaitymai. Šis renginys  praaugo rajono ribas, nes jau antrą kartą į Europos kalbų dienai skirtą popietę atvyksta kuriančių mokinių ir iš kitų rajonų. Šventėje dalyvauja ir svečių iš savivaldybės administracijos, rajono laikraščių žurnalistai.