Aktualijos

Įspūdinga Mokytojų diena Paliesiaus dvare

     Spalio 4 d. visi rajono mokytojai Tarptautinę mokytojų dieną minėjo Paliesiaus dvare.

     Šventėje mokytojus labai gražiai pasveikino Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Gražina Mackonienė, savivaldybės meras Justas Rasikas, mero pavaduotojas Manfredas Žymantas, savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė.

     Renginio metu savivaldybės mero padėkos raštais buvo apdovanoti gimnazijos mokytojai: neformaliojo švietimo mokytojas Irmantas Nalivaika už mokinių savivaldos koordinavimą, lyderystės skatinimą, mokinių ir vietos bendruomenės įtraukimą į sveikatą stiprinančias veiklas ir anglų bei vokiečių kalbų vyresnioji mokytoja Jurgita Raketienė už dalyvavimą tarptautiniuose projektuose, profesinį meistriškumą siekiant mokinių pažangos.

     Šventėje pasidžiaugta ir sportiškiausiomis mokyklomis, Ignalinos rajono sporto žaidynių nugalėtojomis. Mūsų gimnazija tarp rajono mokyklų užėmė I vietą, todėl meras Justas Rasikas ir Ignalinos kultūros ir sporto centro direktorius Darginas Mikėnas suvenyrą bei padėkos raštą įteikė gimnazijos direktorei Jūratei Sveikauskienei.

     Į šventę buvo pakviestas nemažas būrelis mokytojų, kurie jau nebetęsia savo pedagoginės veiklos mokyklose, tačiau pelnytai jaučiasi šios bendruomenės dalimi. Jiems meras įteikė po savivaldybės išleistą nuotraukų albumą „Ignalina dangaus takais“.

     Šventę vainikavo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovo, operos dainininko, kompozitoriaus Jono Sakalausko ir akordeonininko Tado Motiečiaus koncertas.

Jūratė Sveikauskienė, direktorė
Ankstesni įrašai


     Spalio 3 dieną IV klasės mokiniai vyko į studijų užsienyje parodą „Išsilavinimas ir karjera 2019“ Vilniaus rotušėje. Parodoje gimnazistai sužinojo apie daugiau nei 50 skirtingų užsienio universitetų studijų programų, jų finansavimą, stipendijas.

     Rugsėjo 27 d. ponui Kęstučiui Mozeriui mielai sutikus, jau penktą kartą dvaro terasoje vyko Rudeniniai skaitymai. Šis renginys  praaugo rajono ribas, nes jau antrą kartą į Europos kalbų dienai skirtą popietę atvyksta kuriančių mokinių ir iš kitų rajonų. Šventėje dalyvauja ir svečių iš savivaldybės administracijos, rajono laikraščių žurnalistai.

     Rugsėjo 29 dieną mūsų gimnazijos jaunieji futbolininkai kartu su gimnazijos futbolo būrelio mokytoju Irmantu Nalivaika Utenoje ne patys žaidė, bet turėjo galimybę gyvai stebėti Lietuvos futbolo federacijos taurės finalą tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Gargždų „Bangos“ komandų.