Aktualijos

KINAS = EDUKACIJA

     Kinas - ne tik pramoga, bet ir pamoka! Kino edukacija – vizualinio raštingumo, kai lavinami įgūdžiai „skaityti“, kritiškai vertinti ir kurti vaizdinę informaciją, svarbi ugdymo dalis, drauge auginant intelektualią kino žiūrovų auditoriją.

     Spalio 23 d. trečios ir ketvirtos klasių pradinukai vyko į Uteną pagal projektą „Kultūros pasas“ žiūrėti specialaus edukacinio kino seanso „Moliūgėlio gyvenimas“. Peržiūros metu vaikai susipažino su jiems aktualiomis šiandieninio gyvenimo įvairiomis kultūrinėmis, socialinėmis patirtimis, o filmo aptarimo metu mokėsi jas suprasti ir vertinti.

Diana Kindurienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė

Jurgita Rėkašienė, socialinė pedagogė metodininkė
Ankstesni įrašai


     Spalio 10 dieną 4 klasės mokiniai vyko į Ignalinos Česlovo Kudabos progimnaziją, kur dalyvavo projektiniame renginyje ,,Aš skaitau“. Ši popietė buvo skirta Salomėjos Nėries 115-osioms gimimo metinėms paminėti.

     Spalio 8 d. Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje įvykusiame pirmajame naujos sudėties Ignalinos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos (ISJRT) posėdyje išrinktas jos pirmininkas. Labai džiugu, kad juo tapo gimnazijos I klasės mokinys Linas Martinkėnas. Sveikiname!

Jūratė Sveikauskienė, direktorė

     Gimnazija jau trečius metus dalyvauja projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“. Jį vykdo istorijos vyresnioji mokytoja Danguolė Bajarūnienė, anglų ir vokiečių kalbų vyresnioji mokytoja Jurgita Raketienė bei bibliotekininkė Vitalija Medzevičienė.

     Spalio 7 d. Vidiškių gimnazijoje lankėsi Ignalinos jaunimo reikalų koordinatorė Asta Savičiūnaitė ir savanoris mentorius Rokas Bėliakas, kurie I-III kl. mokiniams papasakojo apie savanorystę.

     Kasmet spalio 4 dieną visas pasaulis švenčia Gyvūnų globos dieną. Jos esmė – prisiminti, kokią svarbą mūsų gyvenime turi gyvūnai ir kartu jais pasidžiaugti.