Literatūrinė popietė pas kaimynus

Spalio 10 dieną 4 klasės mokiniai vyko į Ignalinos Česlovo Kudabos progimnaziją, kur dalyvavo projektiniame renginyje ,,Aš skaitau“. Ši popietė buvo skirta Salomėjos Nėries 115-osioms gimimo metinėms paminėti. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos 4 klasių ir Vidiškių gimnazijos 4 klasės mokiniai skaitė Salomėjos Nėries eiliuotą pasaką ,,Eglė – žalčių karalienė“. Pasakos lavina kalbą, skatina fantazuoti, padeda pažinti gyvenimą ir save. Jos džiugina ir, jei reikia, nuramina. Be to, pasakos gali tapti puikia bendravimo priemone – tiltu iš širdies į širdį. Taip ir nutiko šią lietingą popietę. Draugystės tiltas nutiestas tarp dviejų mokyklų ir tarp mažų širdelių gražaus ir skambaus Salomėjos Nėries posmo, kuris nuneša į vaizduotės tolius ir skatina skaityti vis daugiau ir daugiau, dėka...

Vitalija Medzevičienė, bibliotekininkė

Spalio 8 d. Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje įvykusiame pirmajame naujos sudėties Ignalinos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos (ISJRT) posėdyje išrinktas jos pirmininkas. Labai džiugu, kad juo tapo gimnazijos I klasės mokinys Linas Martinkėnas. Sveikiname!

Jūratė Sveikauskienė, direktorė

Gimnazija jau trečius metus dalyvauja projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“. Jį vykdo istorijos vyresnioji mokytoja Danguolė Bajarūnienė, anglų ir vokiečių kalbų vyresnioji mokytoja Jurgita Raketienė bei bibliotekininkė Vitalija Medzevičienė.

Spalio 7 d. Vidiškių gimnazijoje lankėsi Ignalinos jaunimo reikalų koordinatorė Asta Savičiūnaitė ir savanoris mentorius Rokas Bėliakas, kurie I-III kl. mokiniams papasakojo apie savanorystę.

Kasmet spalio 4 dieną visas pasaulis švenčia Gyvūnų globos dieną. Jos esmė – prisiminti, kokią svarbą mūsų gyvenime turi gyvūnai ir kartu jais pasidžiaugti.

Spalio 4 d. visi rajono mokytojai Tarptautinę mokytojų dieną minėjo Paliesiaus dvare. Šventėje mokytojus labai gražiai pasveikino Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Gražina Mackonienė, savivaldybės meras Justas Rasikas, mero pavaduotojas Manfredas Žymantas, savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė.