MEPA projektas kviečia į Briuselį

Gimnazija jau trečius metus dalyvauja projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“. Jį vykdo istorijos vyresnioji mokytoja Danguolė Bajarūnienė, anglų ir vokiečių kalbų vyresnioji mokytoja Jurgita Raketienė bei bibliotekininkė Vitalija Medzevičienė. Džiugu, kad šiemet gimnazija už veiklą projekte yra atrinkta ir tapo viena iš penkių Lietuvos gimnazijų, kurios mokytojas, vykdantis MEPA projektą, šį pusmetį (lapkričio 18, 19 dienomis) dalyvaus seminare Briuselyje.

Danguolė Bajarūnienė, istorijos vyresnioji mokytoja

Spalio 7 d. Vidiškių gimnazijoje lankėsi Ignalinos jaunimo reikalų koordinatorė Asta Savičiūnaitė ir savanoris mentorius Rokas Bėliakas, kurie I-III kl. mokiniams papasakojo apie savanorystę.

Kasmet spalio 4 dieną visas pasaulis švenčia Gyvūnų globos dieną. Jos esmė – prisiminti, kokią svarbą mūsų gyvenime turi gyvūnai ir kartu jais pasidžiaugti.

Spalio 4 d. visi rajono mokytojai Tarptautinę mokytojų dieną minėjo Paliesiaus dvare. Šventėje mokytojus labai gražiai pasveikino Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Gražina Mackonienė, savivaldybės meras Justas Rasikas, mero pavaduotojas Manfredas Žymantas, savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė.

Spalio 3 dieną IV klasės mokiniai vyko į studijų užsienyje parodą „Išsilavinimas ir karjera 2019“ Vilniaus rotušėje. Parodoje gimnazistai sužinojo apie daugiau nei 50 skirtingų užsienio universitetų studijų programų, jų finansavimą, stipendijas.