Aktualijos

Paminėta Pasaulinė gyvūnų globos diena

     Kasmet spalio 4 dieną visas pasaulis švenčia Gyvūnų globos dieną. Jos esmė – prisiminti, kokią svarbą mūsų gyvenime turi gyvūnai ir kartu jais pasidžiaugti.

     Šią dieną paminėjo ir mūsų gimnazijos pradinukai. „Jaunųjų gamtos mylėtojų“ būrelio narių paraginti, vaikai noriai piešė savo mylimus augintinius. Koridoriuje veikiančią mokinių piešinių  parodą „Mano augintinis“ gali aplankyti visi norintys. O po pamokų gimnazijos kiemelyje rinkosi mokiniai, tėveliai, mokytojai. Vieni atsivedė, kitų tėveliai padėjo atsinešti savo mažąjį draugą, o smalsuoliai galėjo tiesiog pasigrožėti šuniukais, turbūt didžiausiu visose Vidiškėse katinu, mielu žiurkėnu ir papūgėlėmis. Vaikai pristatė savo gyvūnus, papasakojo apie jų priežiūrą, elgseną.

     Už aktyvų dalyvavimą renginyje mokinukai ir jų augintiniai buvo apdovanoti skanėstais.

Elena Abeciūnienė, „Jaunųjų gamtos mylėtojų“ būrelio vadovė
Ankstesni įrašai


     Spalio 4 d. visi rajono mokytojai Tarptautinę mokytojų dieną minėjo Paliesiaus dvare. Šventėje mokytojus labai gražiai pasveikino Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Gražina Mackonienė, savivaldybės meras Justas Rasikas, mero pavaduotojas Manfredas Žymantas, savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė.

     Spalio 3 dieną IV klasės mokiniai vyko į studijų užsienyje parodą „Išsilavinimas ir karjera 2019“ Vilniaus rotušėje. Parodoje gimnazistai sužinojo apie daugiau nei 50 skirtingų užsienio universitetų studijų programų, jų finansavimą, stipendijas.

     Rugsėjo 27 d. ponui Kęstučiui Mozeriui mielai sutikus, jau penktą kartą dvaro terasoje vyko Rudeniniai skaitymai. Šis renginys  praaugo rajono ribas, nes jau antrą kartą į Europos kalbų dienai skirtą popietę atvyksta kuriančių mokinių ir iš kitų rajonų. Šventėje dalyvauja ir svečių iš savivaldybės administracijos, rajono laikraščių žurnalistai.

     Rugsėjo 29 dieną mūsų gimnazijos jaunieji futbolininkai kartu su gimnazijos futbolo būrelio mokytoju Irmantu Nalivaika Utenoje ne patys žaidė, bet turėjo galimybę gyvai stebėti Lietuvos futbolo federacijos taurės finalą tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Gargždų „Bangos“ komandų.