Aktualijos

Baigėsi projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2019“ pirmasis etapas

     Baigėsi projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2019“ pirmasis etapas. Jame dalyvavo 2 ir 3 klasių mokiniai. Du mėnesius kiekvieną penktadienį Ignalinos baseine vykusių pamokų metu vaikai pratinosi prie vandens, mokėsi įveikti baimę, saugiai elgtis ir judėti vandenyje. Dauguma mokinių įgavo gerus savarankiško plaukimo įgūdžius ir gavo tai įrodančius pažymėjimus.

     Vaikams labai patiko plaukimo pamokos. Jie jau laukia pavasario, kada prasidės antrasis projekto etapas.

Elena Abeciūnienė, pradinių klasių vyr. mokytoja
Ankstesni įrašai


     Lapkričio 22 d. Vidiškių gimnazijoje Ignalinos r. policijos komisariato Bendruomenės pareigūnė kartu su UAB Ginto vairavimo mokyklos vadovu Gintautu Žilėnu susitiko su gimnazistais.

     Lapkričio 21 d. pavakare po trumpų klasės tėvų susirinkimų, skirtų mokinių pasiekimams aptarti, 5–8 klasių mokinių tėvai rinkosi į gimnazijos aktų salę, kurioje vyko pirmasis LIONS QUEST gyvenimo įgūdžių ugdymo programos „Paauglystės kryžkelės“ susitikimas.

     Ignalinos sporto ir pramogų centre lapkričio 18-ąją buvo sužaistos jau antrosios „Umaras-JKL“ rungtynės šiame rajone. Pergalę prieš „Bazę“ rezultatu 99:44 (24:9, 21:16, 25:6, 29:13) iškovojo Vidiškių gimnazijos „Žaibo“ ekipa.

     Praėjusį penktadienį gimnazijos 6-IV klasių mokiniams vyko netradicinės anglų kalbos pamokos. Jas vedė Aukštaitijos nacionaliniame parke savanoriaujančios Liza iš Prancūzijos ir Azizė iš Turkijos.

     Gimnazijoje pradedamos vykdyti visuomenės sveikatos rėmimo projekto veiklos. Pirmoji veikla – lapkričio 14 dieną 5 klasės mokiniai žiūrėjo Šveicarų kino režisieriaus Claude`o Barras animacinį filmą „Moliūgėlio gyvenimas“.