Aktualijos

Dalyvaujame tarptautinėje ankstyvosios prevencijos programoje „Obuolio draugai“

     Šiais mokslo metais 2 klasės mokiniai pradėjo įgyvendinti viešosios įstaigos „Vaiko labui“ sukurtą programą „Obuolio draugai“. Tarptautinė programa „Obuolio draugai“ yra programos “Zipio draugai” tęsinys, skirtas jau vyresniems, 8–10 metų vaikams. “Obuolio draugų” programos tikslas – padėti vaikams įtvirtinti turimus ir įgyti naujų socialinių bei sunkumų įveikimo gebėjimų, siekiant geresnės emocinės vaikų savijautos ir psichikos sveikatos. Programą „Obuolio draugai“ sudaro šešios dalys arba temos: „Jausmai“, „Bendravimas“, „Draugystė“, „Problemų sprendimas“, „Pokyčiai“ ir „Mes galime įveikti.“ Valandėlių metu vaikai nekonkuruoja, jų atsakymai nėra vertinami pažymiais, vaikai yra skatinami kalbėti, dalintis idėjomis, diskutuoti, padėti vienas kitam. Siekiama geros vaikų savijautos, gero mikroklimato klasėje.

     Klasės susirinkimo metu mokinių tėveliai supažindinti su šia programa. Jau vyko pirmosios valandėlės. Jų metu į klasę atvyko nauji vaikų draugai Obuoliukas ir Obuoliukė.  Vaikai nuoširdžiai džiaugiasi naujaisiais draugais ir pasižada jais rūpintis ištisus metus.

     Džiugu, kad tėveliai suprato vaikų norą patiems mokytis spręsti problemas ir geriau jaustis. Tariame nuoširdų ačiū tėveliams už rūpestį, ypač Armando mamytei Arianai, kurios iniciatyva ir gera valia klasėje atsirado naujieji draugai –  Obuoliukas ir Obuoliukė.

Elena Abeciūnienė, 2 klasės auklėtoja
Ankstesni įrašai


     Baigėsi projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2019“ pirmasis etapas. Jame dalyvavo 2 ir 3 klasių mokiniai.

     Lapkričio 22 d. Vidiškių gimnazijoje Ignalinos r. policijos komisariato Bendruomenės pareigūnė kartu su UAB Ginto vairavimo mokyklos vadovu Gintautu Žilėnu susitiko su gimnazistais.

     Lapkričio 21 d. pavakare po trumpų klasės tėvų susirinkimų, skirtų mokinių pasiekimams aptarti, 5–8 klasių mokinių tėvai rinkosi į gimnazijos aktų salę, kurioje vyko pirmasis LIONS QUEST gyvenimo įgūdžių ugdymo programos „Paauglystės kryžkelės“ susitikimas.

     Ignalinos sporto ir pramogų centre lapkričio 18-ąją buvo sužaistos jau antrosios „Umaras-JKL“ rungtynės šiame rajone. Pergalę prieš „Bazę“ rezultatu 99:44 (24:9, 21:16, 25:6, 29:13) iškovojo Vidiškių gimnazijos „Žaibo“ ekipa.

     Praėjusį penktadienį gimnazijos 6-IV klasių mokiniams vyko netradicinės anglų kalbos pamokos. Jas vedė Aukštaitijos nacionaliniame parke savanoriaujančios Liza iš Prancūzijos ir Azizė iš Turkijos.