Aktualijos

Paroda „Ir atėjo Rudenėlis“

     Besidžiaugdami auksiniu rudeniu ir laukdami artėjančių atostogų, gimnazijos pradinukai tradiciškai darė darbelius iš gamtinės medžiagos. Visą savaitę vaikai, patys ar tėvelių padedami,  iš vaisių, daržovių ir gamtinės medžiagos kūrė įvairiausius personažus ir siužetus. Fantastiškos būtybės ir mylimi pasakų personažai papuošė pirmo aukšto koridorių. Vaikai visus nustebino savo išradingumu, kūrybiškumu, meniškumu ir darbelių originalumu.

     Nors visi darbeliai verti pagyrimo, išskirti ir apdovanoti penki originaliausių, išradingiausių darbų autoriai – tai pirmokas Augustinas Čepulis („Ežiukas Pušinukas“), antrokai Matas Aleksejevas („Grybų šeimyna“) ir Armanas Petronis  („Trigalvis slibinas“), trečiokas Augustinas Garnevičius („Marsiečiai“) ir ketvirtokė Miglė Volkovskytė („Pelytė Micė“). Už kolektyvinį darbą padėka apdovanotas „Jaunųjų gamtos mylėtojų“ būrelis.

     Parodėlė pritraukė daug lankytojų, kurie džiaugėsi, kad kiekvienas darbelis savaip gražus ir įdomus. Dėkojame vaikams ir jų tėveliams už kūrybiškus darbelius ir aktyvų
dalyvavimą parodėlėje.

Elena Abeciūnienė, pradinių klasių vyr. mokytoja
Ankstesni įrašai


     Lietuvos Respublikos Konstitucija – 1992 metais spalio 25 dieną referendumu priimtas pagrindinis Lietuvos įstatymas. Ji reglamentuoja pagrindinius Lietuvos valstybės ir visuomenės gyvenimo aspektus. Konstitucija yra pagrindinis šalies įstatymas, turintis aukščiausią teisinę galią, nustatantis Lietuvos politinės, teisinės ir ekonominės sistemos pagrindus. Konstitucinį teisingumą ir priežiūrą vykdo Konstitucinis teismas.

     Šių mokslo metų pradžioje gimnazija teikė paraišką VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūrai norėdama dalyvauti Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos parengtoje programoje „Išauginta Europos Sąjungoje“.

     Kinas - ne tik pramoga, bet ir pamoka! Kino edukacija – vizualinio raštingumo, kai lavinami įgūdžiai „skaityti“, kritiškai vertinti ir kurti vaizdinę informaciją, svarbi ugdymo dalis, drauge auginant intelektualią kino žiūrovų auditoriją.

     Spalio 10 dieną 4 klasės mokiniai vyko į Ignalinos Česlovo Kudabos progimnaziją, kur dalyvavo projektiniame renginyje ,,Aš skaitau“. Ši popietė buvo skirta Salomėjos Nėries 115-osioms gimimo metinėms paminėti.

     Spalio 8 d. Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje įvykusiame pirmajame naujos sudėties Ignalinos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos (ISJRT) posėdyje išrinktas jos pirmininkas. Labai džiugu, kad juo tapo gimnazijos I klasės mokinys Linas Martinkėnas. Sveikiname!

Jūratė Sveikauskienė, direktorė